2021, Dětský Cross Country Beckov 2021, pohlaví: muž, kategorie: MMZ - Mladší žáci - rok narození 2009 - 2010
Poř.kat. | St. č. | Jméno | Klub | Poř.trať. ▲ | Trať | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | Vajsejtl Jan | SkiAndBike Kunratice | 1 | A6 | 0:23:20.71 | |
2 | 126 | Bečvář Oliver | BIKE puzzle team | 2 | A6 | 0:23:25.50 | 0:00:04.79 |
3 | 102 | Rada Vojtěch | SKI AND BIKE KUNRATICE | 3 | A6 | 0:23:38.84 | 0:00:18.13 |
4 | 298 | Verner Martin | MS BIKE Academy Racing | 4 | A6 | 0:23:39.82 | 0:00:19.11 |
5 | 291 | Vilk Viktor | Ústecké centrum cyklistiky | 5 | A6 | 0:23:54.54 | 0:00:33.83 |
6 | 208 | Kubíček Jan | SK Velo Praha | 6 | A6 | 0:23:55.31 | 0:00:34.60 |
7 | 56 | Jech Lukáš | ADASTRA Cycling Team | 8 | A6 | 0:24:37.46 | 0:01:16.75 |
8 | 180 | Jogl Denis | Ck loko rakovnik | 9 | A6 | 0:24:41.96 | 0:01:21.25 |
9 | 259 | Podhaiský Ondřej | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 10 | A6 | 0:24:47.17 | 0:01:26.46 |
10 | 61 | Popovič Jakub | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 11 | A6 | 0:24:47.47 | 0:01:26.76 |
11 | 53 | Kameník Dominik | ADASTRA Cycling Team | 13 | A6 | 0:24:58.21 | 0:01:37.50 |
12 | 165 | Jílek David | Bicykl team Ústí nad Labem | 14 | A6 | 0:25:08.70 | 0:01:47.99 |
13 | 297 | Makovec Dominik | Jaroslav Kulhavý cycling team | 15 | A6 | 0:25:27.08 | 0:02:06.37 |
14 | 153 | Kuchař Jáchym | ACT Lerak Blansko | 16 | A6 | 0:25:28.92 | 0:02:08.21 |
15 | 241 | Berka Tadeáš | Cycology North bike team | 17 | A6 | 0:25:29.82 | 0:02:09.11 |
16 | 217 | Matějka Lukáš | SK VELO Praha | 19 | A6 | 0:25:40.43 | 0:02:19.72 |
17 | 123 | Kučva Tomáš | Akademie cyklistických sportů | 20 | A6 | 0:25:58.21 | 0:02:37.50 |
18 | 2 | Freudl David | BIKE puzzle team | 21 | A6 | 0:26:03.76 | 0:02:43.05 |
19 | 359 | Hricišin Hugo | Kross Bikeranch Junior Team | 22 | A6 | 0:26:09.00 | 0:02:48.29 |
20 | 112 | Tvrz Jan | BSK Cyklo-Market Juniors | 23 | A6 | 0:26:09.64 | 0:02:48.93 |
21 | 81 | Hrdina Adam | Junior bikeranch team | 24 | A6 | 0:26:14.63 | 0:02:53.92 |
22 | 124 | Pospíšil Jan | Ski and Bike Kunratice Team | 25 | A6 | 0:26:20.78 | 0:03:00.07 |
23 | 355 | Dobrý Radim | CK LOKO Rakovník | 27 | A6 | 0:26:28.90 | 0:03:08.19 |
24 | 128 | Cichák Mikuláš | Cycology North Bike Club | 29 | A6 | 0:26:39.23 | 0:03:18.52 |
25 | 39 | Dinga Jan | ADASTRA Cycling Team | 31 | A6 | 0:26:42.70 | 0:03:21.99 |
26 | 162 | Hruda Tomáš | Drahanský sport team | 33 | A6 | 0:26:47.64 | 0:03:26.93 |
27 | 258 | Kalaš Štěpán | Ústecké centrum cyklistiky | 34 | A6 | 0:27:03.40 | 0:03:42.69 |
28 | 181 | Třeska Lukáš | Cycology North Bike Club | 35 | A6 | 0:27:15.05 | 0:03:54.34 |
29 | 120 | Kučera Jakub | ADASTRA Cycling Team | 36 | A6 | 0:27:20.41 | 0:03:59.70 |
30 | 58 | HAVLÍČEK ADAM | DUKLA PRAHA | 38 | A6 | 0:27:22.80 | 0:04:02.09 |
31 | 137 | Burgermeister Karel | TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda | 39 | A6 | 0:27:49.25 | 0:04:28.54 |
32 | 15 | Čermák Denis | ADASTRA Cycling Team | 40 | A6 | 0:28:20.59 | 0:04:59.88 |
33 | 108 | Johánek Štěpán | BSK Cyklo-market Junior | 42 | A6 | 0:28:51.24 | 0:05:30.53 |
34 | 244 | Durdil Tomáš | BSK Cyklo-market juniors | 49 | A6 | 0:32:04.06 | 0:08:43.35 |
35 | 36 | Novotný Lukáš | ADASTRA Cycling Team | 50 | A6 | 0:34:48.99 | 0:11:28.28 |
36 | 195 | Zeman Jakub | Bicykl Team Ústí nad Labem | 52 | A6 | 0:16:58.09 | -1:-7:-22.62 |