2020, ŠKODA FIT půlmaraton
Poř.abs. | St. č. | Jméno | Klub | Kat. ▼ | Poř.kat. | Trať | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2019 | Krejčík Milan Okluský Mirek | Sportisimo Hvězdy | S2 | 1 | Štafety 2 x 10 km | 1:19:31.09 | Diplom | |
2 | 2005 | Belej Tomáš Škota Jan | Zasebe | S2 | 2 | Štafety 2 x 10 km | 1:31:05.65 | 0:11:34.56 | Diplom |
3 | 2043 | Šlechta Petr Buzický Vladimír | AVARUN | S2 | 3 | Štafety 2 x 10 km | 1:34:54.53 | 0:15:23.44 | Diplom |
4 | 2034 | Podskalský Rudolf Danko Jan | Rozběháme Tachovsko | S2 | 4 | Štafety 2 x 10 km | 1:38:41.82 | 0:19:10.73 | Diplom |
5 | 2024 | Mašek Jindřich Vacík Milan | REL | S2 | 5 | Štafety 2 x 10 km | 1:39:15.67 | 0:19:44.58 | Diplom |
6 | 2022 | Lokajíčková Miluše Lokajíček Martin | M+M | S2 | 6 | Štafety 2 x 10 km | 1:40:42.81 | 0:21:11.72 | Diplom |
7 | 2055 | Peterková Michaela Svoboda Václav | Plzeň | S2 | 7 | Štafety 2 x 10 km | 1:40:45.49 | 0:21:14.40 | Diplom |
8 | 2037 | Skalová Lucie Pauser Miroslav | S2 | 8 | Štafety 2 x 10 km | 1:42:36.01 | 0:23:04.92 | Diplom | |
9 | 2008 | Brož Pavel Brožová Jitka | S2 | 9 | Štafety 2 x 10 km | 1:43:14.42 | 0:23:43.33 | Diplom | |
10 | 2038 | Snopek Petr Snopková Gabriela | Snopkovi | S2 | 10 | Štafety 2 x 10 km | 1:43:23.43 | 0:23:52.34 | Diplom |
11 | 2035 | Polanka Václav Polanka Martin | Políci | S2 | 11 | Štafety 2 x 10 km | 1:46:39.14 | 0:27:08.05 | Diplom |
12 | 2053 | Michlz Philipfe Ansink René | S2 | 12 | Štafety 2 x 10 km | 1:46:43.77 | 0:27:12.68 | Diplom | |
13 | 2052 | Šantínová Markéta | PSC Plzeň | S2 | 13 | Štafety 2 x 10 km | 1:46:48.96 | 0:27:17.87 | Diplom |
14 | 2048 | Vlčková Vlasta Šourek Jakub | S2 | 14 | Štafety 2 x 10 km | 1:48:46.42 | 0:29:15.33 | Diplom | |
15 | 2009 | Čadová Lenka Čada Dominik | S2 | 15 | Štafety 2 x 10 km | 1:49:47.73 | 0:30:16.64 | Diplom | |
16 | 2023 | Malý Ondřej Benedikt Jiří | S Boysteam | S2 | 16 | Štafety 2 x 10 km | 1:50:03.75 | 0:30:32.66 | Diplom |
17 | 2013 | Fořt Karel Shcheretskyi Roman | MAGNA | S2 | 17 | Štafety 2 x 10 km | 1:50:51.06 | 0:31:19.97 | Diplom |
18 | 2033 | Pitař Michal Zelenka Ondřej | S2 | 18 | Štafety 2 x 10 km | 1:51:01.36 | 0:31:30.27 | Diplom | |
19 | 2036 | Sikora Hansa Tom Sikora Dominik | SRTG Kladno | S2 | 19 | Štafety 2 x 10 km | 1:51:26.14 | 0:31:55.05 | Diplom |
20 | 2027 | nosek pavel Nosková Zuzana | S2 | 20 | Štafety 2 x 10 km | 1:52:05.16 | 0:32:34.07 | Diplom | |
21 | 2029 | Pánková Lucie Liška Marek | Lišáci | S2 | 21 | Štafety 2 x 10 km | 1:52:30.63 | 0:32:59.54 | Diplom |
22 | 2016 | Königsmarková Eva Königsmark Petr | S2 | 22 | Štafety 2 x 10 km | 1:52:37.65 | 0:33:06.56 | Diplom | |
23 | 2001 | Bajerová Michaela Staňková Jana | Plzeň | S2 | 23 | Štafety 2 x 10 km | 1:52:52.92 | 0:33:21.83 | Diplom |
24 | 2051 | Mikuta Daniel Mikutavá | S2 | 24 | Štafety 2 x 10 km | 1:54:23.79 | 0:34:52.70 | Diplom | |
25 | 2045 | Tomášková Kateřina čejková Simona | S2 | 25 | Štafety 2 x 10 km | 1:55:28.07 | 0:35:56.98 | Diplom | |
26 | 2042 | Šimůnek Filip Štolle Jakub | S2 | 26 | Štafety 2 x 10 km | 1:55:39.51 | 0:36:08.42 | Diplom | |
27 | 2006 | Berg Pavel Bartošová Lenka | Kolibříci | S2 | 27 | Štafety 2 x 10 km | 1:55:56.05 | 0:36:24.96 | Diplom |
28 | 2018 | Krejčí Tomáš Dolanová Lenka | S2 | 28 | Štafety 2 x 10 km | 1:56:26.55 | 0:36:55.46 | Diplom | |
29 | 2011 | Šilhavá Jana Hettler Václav | S2 | 29 | Štafety 2 x 10 km | 1:56:27.93 | 0:36:56.84 | Diplom | |
30 | 2014 | Hronec Juraj Metlická Miloslava | S2 | 30 | Štafety 2 x 10 km | 1:56:49.40 | 0:37:18.31 | Diplom | |
31 | 2050 | Žažo David Szász Alex | S2 | 31 | Štafety 2 x 10 km | 1:56:54.00 | 0:37:22.91 | Diplom | |
32 | 2028 | Novák Petr Novák Martin | Přátelé Tatranského čaje | S2 | 32 | Štafety 2 x 10 km | 1:57:49.15 | 0:38:18.06 | Diplom |
33 | 2044 | Tomanova Jirina Toman Jaroslav | S2 | 33 | Štafety 2 x 10 km | 1:57:59.67 | 0:38:28.58 | Diplom | |
34 | 2032 | Piksa Jaroslav Halušková Dana | I závod může být tréninkem. | S2 | 34 | Štafety 2 x 10 km | 1:58:08.13 | 0:38:37.04 | Diplom |
35 | 2041 | Suchanová Ester Moller Stanislav | S2 | 35 | Štafety 2 x 10 km | 2:00:22.19 | 0:40:51.10 | Diplom | |
36 | 2040 | Strejc Václav Císler Milan | ŠKODA MACHINE TOOL | S2 | 36 | Štafety 2 x 10 km | 2:01:08.93 | 0:41:37.84 | Diplom |
37 | 2031 | Peterková Lucie Peterková Kateřina | S2 | 37 | Štafety 2 x 10 km | 2:04:00.23 | 0:44:29.14 | Diplom | |
38 | 2002 | Barochovská Andrea Kišová Gabriela | NN2019 | S2 | 38 | Štafety 2 x 10 km | 2:04:05.80 | 0:44:34.71 | Diplom |
39 | 2025 | Mátl Štěpán Březinová Martina | Slavoj Barrandov | S2 | 39 | Štafety 2 x 10 km | 2:07:02.25 | 0:47:31.16 | Diplom |
40 | 2047 | Vaclavkova Petra Merta Jakub | Wine team | S2 | 40 | Štafety 2 x 10 km | 2:08:03.79 | 0:48:32.70 | Diplom |
41 | 2021 | Litváková Eva Tomášková Martina | S2 | 41 | Štafety 2 x 10 km | 2:08:16.89 | 0:48:45.80 | Diplom | |
42 | 2000 | Anýžová Šárka Rybářová Veronika | S2 | 42 | Štafety 2 x 10 km | 2:09:20.62 | 0:49:49.53 | Diplom | |
43 | 2012 | Dubská Kateřina Šindelářová Gábina | Rozběháme Plzeň | S2 | 43 | Štafety 2 x 10 km | 2:12:29.51 | 0:52:58.42 | Diplom |
44 | 2004 | Baumrukr Ondřej Fořt Michal | B Team | S2 | 44 | Štafety 2 x 10 km | 2:12:34.35 | 0:53:03.26 | Diplom |
45 | 2020 | Laipertová Michaela Hartl Petr | S2 | 45 | Štafety 2 x 10 km | 2:14:55.27 | 0:55:24.18 | Diplom | |
46 | 2046 | Trenčanská Miroslava Mašek Petr | BKV Holýšov | S2 | 46 | Štafety 2 x 10 km | 2:16:34.58 | 0:57:03.49 | Diplom |
47 | 2054 | Soharová Táňa Tomková Klára | S2 | 47 | Štafety 2 x 10 km | 2:16:59.90 | 0:57:28.81 | Diplom | |
48 | 2010 | ČERMÁKOVÁ Eva BRYCHTOVÁ Lucie | VYZOBANÉ SLUNEČNICE | S2 | 48 | Štafety 2 x 10 km | 2:18:35.95 | 0:59:04.86 | Diplom |
49 | 2049 | Vrátníková Alice Poláková Alena | Rozběháme Plzeň | S2 | 49 | Štafety 2 x 10 km | 2:24:01.61 | 1:04:30.52 | Diplom |
50 | 2017 | Kosinová Veronika Kosinová Tereza | S2 | 50 | Štafety 2 x 10 km | 2:53:36.09 | 1:34:05.00 | Diplom |