Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2015, GALAXY CYKLOŠVEC MARATON TÁLÍN
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťČasZtráta
157Jakeš Tomáš1975C1164 km2:29:33
25Zavadil Libor1975VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAMC1264 km2:30:210:00:48
3104Hofman Lukáš1991Ski a Bike Centrum RadotínA1164 km2:30:270:00:54
430Jelínek Pavel1984KC Slavia PrahaB1164 km2:30:370:01:03
517Tybitancl Lukáš1982BS JOMA Jindřichův HradecB1264 km2:31:480:02:15
629Šuta Jiří1989Scott-AtrexA1264 km2:33:380:04:05
716Bambula Stanislav1983ČEZ Cyklo Team TáborB1364 km2:34:080:04:35
850Zárybnický Jiří1976Vinohradské ŠlapkyB1464 km2:34:480:05:15
996Švejnoha Marek1994Sport club Plzeň A1364 km2:35:090:05:35
1052John Vladislav1975Cyklotrenink.comC1364 km2:36:060:06:33
11106Codl Lukáš1984Cykloklub ChýnovB1564 km2:38:070:08:34
1212Hakl Filip1993FOR BIKES cycling teamA1464 km2:38:150:08:41
1345Kovářík Tomáš 1982www.vikingfootwear.czB1664 km2:38:530:09:20
14498Homolka Tomáš1975Cyklotrenink.comC1464 km2:39:150:09:41
1578Hausmann Christopher1991Universitat salzubrkA1564 km2:39:570:10:24
1685Partl Ondřej1995UNIQA JihlavaA1664 km2:40:270:10:54
1786Pechouš Miroslav1966SB CYKLOOLYMPIAC1564 km2:43:240:13:50
1819Bradáč Daniel1973FOR BIKES cycling teamC1664 km2:44:520:15:19
1967Veselý Miloš1973CyclingC1764 km2:45:370:16:04
20105Karban Vlastimil1980Ugo allivictus čistý sportB1764 km2:45:420:16:09
2156Pasák Jan1975natural-fitnes prachaticeC1864 km2:46:260:16:52
2220Vosáhlo Roman1973www.vikingfootwear.czC1964 km2:47:360:18:02
2381Gramblička Matouš1994KRAKEN TEAM DOBŘÍŠA1764 km2:48:020:18:29
2453Hadáček František1975GS cyklo team JistebniceC11064 km2:48:350:19:01
2518Diviš Jiří1975CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAMC11164 km2:48:560:19:22
26112Lelek Josef1971INS NáchodC11264 km2:50:430:21:10
2714Regula Jakub1988FOR BIKES cycling teamA1864 km2:52:150:22:41
2811Truksa Jakub1987FOR BIKES cycling teamA1964 km2:52:310:22:57
2941Valenta Michal1987Velo DvořákA11064 km2:52:470:23:13
30110Prokop Michal1978ELEVEN MERCEDES MITASB1864 km2:53:190:23:46
31102Chum Martin1996StrakoniceA11164 km2:53:350:24:02
3261Brabec Jiří1973Cykloklub ChýnovC11364 km2:53:440:24:10
3374Skalka Pavel1970C11464 km2:53:520:24:18
3465Bubla Ladislav1959Milevsko L.R.T.D1164 km2:53:560:24:22
3597Pichlíková Jana1985Sport bike StrakoniceH1164 km2:54:400:25:07
36101Fišer Ondřej1987Cykloklub ChýnovA11264 km2:55:500:26:17
3799Bartáček Jarda1981Cykloklub ChýnovB1964 km2:55:510:26:18
3889Marek David1972Cafe Duras PrachaticeC11564 km2:57:560:28:23
3958Eybert Daniel1973Cykloklub ChýnovC11664 km2:59:050:29:32
40108Bloch Filip1974Čistý sportC11764 km2:59:200:29:46
4123Maleček Petr1963XCR Svorada SiDiD1264 km3:00:480:31:15
4269Kotačka Michal1974Galaxy bike TálínC11864 km3:01:100:31:37
4321Pivec Vlastislav1971BS Joma Jindřichův HradecC11964 km3:01:230:31:49
4442Tichý Daniel1995Cykloklub ChýnovA11364 km3:01:290:31:55
4588Skazík Marek1982BSP -trek Planá nad LužnicíB11064 km3:01:300:31:57
4693Píša Václav1978ČS OB B11164 km3:01:570:32:23
4795Lojik Martin1968Tuebor Fitness AktivityC12064 km3:02:240:32:50
48113Vacek Zdeněk1988SKP Rapid cyklistikaA11464 km3:03:120:33:38
49103Janeček Michal1966BrnoC12164 km3:05:100:35:37
50111Švěráková Dagmar1979H1264 km3:05:170:35:43
5182Ježek Kamil1968ZbůchC12264 km3:05:220:35:49
5213Zástava Pavel1987BIKE TEAM VODŇANYA11564 km3:06:100:36:37
5351Laňka Karel1968PísekC12364 km3:07:180:37:45
5471Bárta Petr1977Bi ESSEB11264 km3:07:220:37:49
55517Karella Michal1969GALAXYCYKLOŠVECC12464 km3:08:180:38:44
5644Eliášek Martin1979Galaxy bike TálínB11364 km3:08:220:38:48
57100Kratochvíl Martin1974Cykloklub ChýnovC12564 km3:08:340:39:00
5866KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo ŠvecD1364 km3:09:560:40:22
5922Gábriš Jan1963Oceloví letciD1464 km3:12:220:42:49
6090Kališ Petr1984B11464 km3:12:480:43:14
6148Novotny Ondrej1981EICARB11564 km3:12:500:43:16
6262Raba Tomáš1965BS JOMA Jindřichův HradecD1564 km3:14:360:45:03
6392Marhoun Zdeněk1970České BudějoviceC12664 km3:15:190:45:45
6498Rytíř Pavel1966Cykloklub ChýnovC12764 km3:15:500:46:17
6587Günter Grille1954Bockaner sportrreinD1664 km3:15:520:46:18
6680Skovajsa Bronislav1968SixmonkeysC12864 km3:16:090:46:36
6754Novák Václav1974ČSAD JihotransC12964 km3:17:010:47:27
68109Rada Milan1995Cykloklub ChýnovA11664 km3:21:540:52:20
6959Šustr Pavel1966G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečC13064 km3:23:470:54:13
7068Neuwirth Jan1975Silvini technical sportswearC13164 km3:25:400:56:06
7124Pinďák Jiří1960Oceloví letciD1764 km3:28:060:58:33
7277Komrska David1974Robert Bosch AAC13264 km3:30:231:00:49
7376Minář Martin1967Cyklo Jiřička LitvínoviceC13364 km3:34:521:05:19
74443Pícha Josef1973G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečC13464 km3:35:271:05:53
7525Rybařík Pavel1957GS cyklo team JistebniceD1864 km3:37:211:07:48
7646čáslava jiri1977B11664 km3:38:491:09:16
7760Prágr Michal1967C13564 km3:39:211:09:47
7815Kudlák Tomáš1993BIKE TEAM VODŇANYA11764 km3:42:531:13:19
7991Šobora Jiří1974TJ JIskra SádekC13664 km3:44:571:15:23
8055Lintner Pavel1968G. Benedikt Švec cykloteam ŽelečC13764 km3:49:111:19:37
8179Höfler Elisabeth1992LTU Linz/Ernstls SportZ1164 km3:51:031:21:29
8283Hrubá Hana1973KRAKEN TEAM DOBŘÍŠH1364 km4:01:431:32:10
8384Lojín František1966KRAKEN TEAM DOBŘÍŠC13864 km4:01:431:32:10
8494Kratochvíl Pavel1982Tuebor Fitness AktivityB11764 km4:07:171:37:44
8547Sedmihradský Martin1982B11864 km4:09:171:39:44
8673Jerhot Kuba1987A11864 km4:17:291:47:56
8728Bacílková Lenka1973Oceloví letciH1464 km4:24:281:54:55
dnf0Jáchim Jan2000Z Bike Team TřeboňA1dnf64 km
dnf70Hrdlička Jakub1980CT Kardašova ŘečiceB1dnf64 km
dnf107Kobes Jan1979CykloextraB1dnf64 km
dnf43Jurda Michal1985B1dnf64 km
dnf0Leder Martin1979Light - Bikes RacingteamB1dnf64 km
dnf0Christopher Hausmann1991Universität SalzburgA1dnf64 km
dnf72Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES teamB1dnf64 km
dnf63Ferko Jozef1965D1dnf64 km
dnf10Frýba Lukáš 1982FOR BIKES cycling teamB1dnf64 km
dnf0Havlík Pavel1967KT TryskomyšC1dnf64 km
dnf0Schubert Štěpán1996Remerx merida team kolínA1dnf64 km
dnf0Pek Miroslav1958PEKSPORT SPECIALIZEDD1dnf64 km
dnf26Nováková Veronika1994Oceloví Letci Z1dnf64 km
dnf0Vacík Petr1989A1dnf64 km
dnf380Tuháček Vladimír1963SCV BlatnáD1dnf64 km
dnf64Křepela Luděk1964očkaD1dnf64 km
dnf49Viktora Jan1978SB Cyklo OlympiaB1dnf64 km