Sportbase Výsledky

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2014, Mistrovství SAC ČR 2014 v časovce jednotlivců
hlavička
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťČasZtráta
1391Novák Petr1978Lawi-Author TeamB115km0:20:14.546
2262Nežerka Václav1986LAWI - Author TeamA115km0:20:22.2370:00:07.691
3599Ježek Jiří1974DAS - DuratecC115km0:20:57.6440:00:43.098
4427Cirkl Petr1971Velo Club Cirkl České BudějoviceC215km0:21:15.0340:01:00.488
5374Šváb Miroslav1976CYCLING BRNOB215km0:21:30.6680:01:16.122
6266Matula Lukáš1989Force KCK ZlínA215km0:21:35.0790:01:20.533
7407Jiřička Miroslav1972Cyklo Jiřička České BudějoviceC315km0:21:37.6620:01:23.116
8381Blinka Luděk1980Cyklo MXM HulínB315km0:21:42.0490:01:27.503
9264Somr Michael1987LAWI - Author TeamA315km0:21:47.1530:01:32.607
10384Zahrádka Petr1975LAWI - Author TeamB415km0:21:57.1880:01:42.642
11365Pietrzyk Vratislav1976Yogi RacingB515km0:22:01.1570:01:46.611
12480Odvárka Ivo1967FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍNC415km0:22:04.2790:01:49.733
13225Novotný Oldřich1991CT WeberA415km0:22:04.3260:01:49.780
14377Treml Daniel1978LAWI - Author TeamB615km0:22:04.8920:01:50.346
15382Klecker František1975FUNBIKE Team Ústí nad LabemB715km0:22:10.9330:01:56.387
16272Doležal Jiří1992LAW.AUTHOR TEAMA515km0:22:12.1810:01:57.635
17476Kokeš Pavel1971S.K.Valašské KrálovstvíC515km0:22:14.2680:01:59.722
18406Pechouš Miroslav1966SB Cyklo OlympiaC615km0:22:16.8660:02:02.320
19130Chamrád Jiří1981bez týmové příslušnostiB815km0:22:20.6250:02:06.079
20387Vítek Lukáš1981ELEVEN CUBE RIDERSB915km0:22:25.8870:02:11.341
21486Kuda Pavel1969SCS MIRVA SVITAVYC715km0:22:27.4590:02:12.913
22185Kubičík Filip1996Cyklistika pro všechny KrnovJ115km0:22:29.9130:02:15.367
23591Moravčík Zdeněk1962SK ORBEA CZECH MASTERSD115km0:22:30.5320:02:15.986
24315Průcha Bedřich 1973Cykloservex-DuratecC815km0:22:32.3000:02:17.754
25265Tvrz Lukáš1994BTK EUROBIKE PrahaA615km0:22:34.0540:02:19.508
26271Bubenik Jiří1989cykloservisMBA715km0:22:34.2140:02:19.668
27594Prager Karel1963CK Vinohradské šlapkyD215km0:22:35.6480:02:21.102
28409Korčák David1971Galaxy Cyklo ŠvecC915km0:22:38.4530:02:23.907
29378Bureš Jan1982CK SLAVOJ TEREZÍNB1015km0:22:40.7820:02:26.236
30251Stránský Ondřej1990TJ Slavia K. Vary cyklistikaA815km0:22:43.0970:02:28.551
31259Šuvada Radek1986BMC Viessmann Racing TeamA915km0:22:46.2120:02:31.666
32412Horky David1973Galaxy Cyklo ŠvecC1015km0:22:55.3250:02:40.779
33499Machotka Karel1973YOGI Racing Team OstravaC1115km0:22:56.3300:02:41.784
34252Novák Vít1989CFC KladnoA1015km0:22:59.0720:02:44.526
35214Holan Petr1988Cyklo Team WEBERA1115km0:22:59.3080:02:44.762
36254Šíp Pavel1986SKP MostA1215km0:23:04.3700:02:49.824
37257Kusidlo Mariusz1987Kolik Hobby BohuminA1315km0:23:08.3490:02:53.803
38568Boštík Jiří1961PRESTIGE CYKLING TEAMD315km0:23:08.8110:02:54.265
39492Rydval Michal1974CK Vinohradske slapkyC1215km0:23:09.0820:02:54.536
40495Chaloupka Petr1971Cycloracing team OlomoucC1315km0:23:09.3530:02:54.807
41642Burgr Josef1952markusE115km0:23:15.7620:03:01.216
42558Vitáček Tomáš1964BMC-ViessmannD415km0:23:18.1210:03:03.575
43587Zrnečko Michal1964Diablo ČESKÝ KRUMLOVD515km0:23:19.5720:03:05.026
44428Kresila Miroslav1974Sweep Cycling ChomutovC1415km0:23:23.7740:03:09.228
45253Thuma Miroslav1992KC Nové StrašecíA1415km0:23:25.5200:03:10.974
46575Kakač Miroslav1955CSK MarkusD615km0:23:30.0690:03:15.523
47482Synek Jaromír1974SKP MostC1515km0:23:30.7570:03:16.211
48188Jurečka Jiří1996POLABŠTÍ CYKLISTÉ a.s.J215km0:23:30.9220:03:16.376
49454Stráník Josef1972Tesaři OsíkC1615km0:23:32.8180:03:18.272
50494Viktorin Tomáš1965 C1715km0:23:35.4760:03:20.930
51426Kříž Martin1973CT WeberC1815km0:23:38.7420:03:24.196
52301Rotbauer Tomáš1983Cyklo Team WEBERB1115km0:23:39.0920:03:24.546
53518Roučka Ladislav1963SB Cyklo OlympiaD715km0:23:40.6590:03:26.113
54583Švec Martin1963Svec app. machineryD815km0:23:40.9940:03:26.448
55363Slavík Jiří1979FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍNB1215km0:23:41.4750:03:26.929
56559Krummer Radoslav1958TJ Slavia Karlovy VaryD915km0:23:45.3880:03:30.842
57269Horák Michal 1985SCS Mirva SvitavyA1515km0:23:46.1360:03:31.590
58370Pohořalý Petr1978Eleven Cube RidersB1315km0:23:48.1180:03:33.572
59393Miller Milan1982Tama KráloviceB1415km0:23:52.5350:03:37.989
60633Kasal Jiří1948KC KOOPERATIVA - SVIJANYE215km0:23:53.4810:03:38.935
61578Sekera Jiří1964Sweep CyclingD1015km0:23:54.9960:03:40.450
62324Zikmund Petr1983CT WeberB1515km0:23:56.3230:03:41.777
63574Adamčík Miroslav1957Cyklokramo Suchdol n.O.D1115km0:23:57.6780:03:43.132
64380Dvořák Jan 1984Sweep cyclingB1615km0:24:02.1470:03:47.601
65626Masný Milan1949Racing OlešnáE315km0:24:03.7170:03:49.171
66258Vágner Jaroslav1986KL sport MostA1615km0:24:04.9440:03:50.398
67677Neckářová Zuzana1984Alltraining.czZ115km0:24:05.3750:03:50.829
68389Barton Lukas1981CK Vinohradske SlapkyB1715km0:24:08.7940:03:54.248
69561Slezák Josef1959FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍND1215km0:24:10.6110:03:56.065
70132Postler Jiří1966DEXTER CYCLINGC1915km0:24:10.7920:03:56.246
71592Satinsky Alexandr1963YOGI Racing OstravaD1315km0:24:12.1440:03:57.598
72597Mück Arnošt19592K bike club OdryD1415km0:24:13.7110:03:59.165
73580Baran Petr1960SK BagbikeD1515km0:24:13.8210:03:59.275
74373Hlawiczka Martin1979Skvělá kola-TJ TŽ Třinec AB1815km0:24:14.2340:03:59.688
75478Vodička Václav1972CYCLING BRNOC2015km0:24:14.4890:03:59.943
76579Hájek Stanislav1960Cyklosport KernD1615km0:24:16.5350:04:01.989
77133Habětín Tomáš1972CSK MarkusC2115km0:24:21.9790:04:07.433
78221Bouša Jiří1993Cyklo Team WeberA1715km0:24:24.9720:04:10.426
79359Krýda Viktor1975AC Sparta Praha cycling AcademieB1915km0:24:26.3710:04:11.825
80640Šenk Jaroslav1948Silný team UničovE415km0:24:28.6480:04:14.102
81566Pelc Ladislav1958CK Continental Frenštát pod RadhoštěmD1715km0:24:31.6950:04:17.149
82317Vlášek Josef1983Diablo sport Český KrumlovB2015km0:24:34.6950:04:20.149
83368Löbl ml. Richard1979Stark Cycling TeamB2115km0:24:37.1840:04:22.638
84560Polan Miloslav1963SKP MostD1815km0:24:37.4660:04:22.920
85131Šmíd Robert1978CYCLING BRNOB2215km0:24:46.6480:04:32.102
86510Schwarz Karel1961CykloKohoutD1915km0:24:47.2100:04:32.664
87181Tvrz Matěj1999Dexter BSK racingJ315km0:24:48.8560:04:34.310
88183Jurča Karel1997KL sport MostJ415km0:24:57.8020:04:43.256
89584Michal Petr1964CSK MARKUSD2015km0:24:58.2510:04:43.705
90180Vild Michal1996SAC Bělá pod BezdězemJ515km0:24:59.5640:04:45.018
91586Novotný Pavel1958Force KCK Zlín D2115km0:25:01.6150:04:47.069
92635Zemánek Lubomír19542K bike club OdryE515km0:25:06.0650:04:51.519
93455Hovorka Petr1974csk markusC2215km0:25:08.7500:04:54.204
94410Šíma Jan1970Czklo Extra Cannondale teamC2315km0:25:09.6940:04:55.148
95179Hlaváček Jan1996Nilfisk ALTO pro cyclingJ615km0:25:10.4790:04:55.933
96397Hruška Jan1976Sweep cycling B2315km0:25:11.8940:04:57.348
97551Bilek Miroslav1963CSK MarkusD2215km0:25:12.3100:04:57.764
98565Zvoníček Radomír1963FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍND2315km0:25:13.5270:04:58.981
99497Jajčík Michal1972Tama KráloviceC2415km0:25:14.2930:04:59.747
100129Filípek Pavel1984Koloshop TeamB2415km0:25:14.8520:05:00.306
101483Tůma Jiří1974Varta - TJ Sokol Králův DvůrC2515km0:25:16.5770:05:02.031
102572Kronich Josef1957Velosport Favorit BílinaD2415km0:25:17.5520:05:03.006
103508Feferle František1961Cykloextra Cannondale teamD2515km0:25:20.5520:05:06.006
104386Hasman Petr1983SK ORBEA CZECH MASTERSB2515km0:25:22.0760:05:07.530
105360Guse Michal1976TJ Kovo PrahaB2615km0:25:23.5350:05:08.989
106308Píša Václav1978ČSOBB2715km0:25:29.5470:05:15.001
107690Doležalová Hana1977Varta TJ sokol Kralův DvůrZ215km0:25:33.1920:05:18.646
108401Kocian Aleš1973cyklo KohoutC2615km0:25:33.4490:05:18.903
109687Třasáková Ladislava1987CYKLOPROFI HOLICEZ315km0:25:34.9730:05:20.427
110641Rouča Karel1951TJ Slavia Karlovy VaryE615km0:25:39.7080:05:25.162
111581Klabouch Jan1959AC Sparta Praha BD2615km0:25:39.9840:05:25.438
112394Pokorný Ladislav1976Hisport TeamB2815km0:25:44.0180:05:29.472
113470Vlček Petr 1971CK Vinohradské ŠlapkyC2715km0:25:45.8340:05:31.288
114319Vopat Jan1981Diablo sport Český KrumlovB2915km0:25:46.2810:05:31.735
115646Mottl Bohumír1951CK Kolík Hobby BohumínE715km0:25:56.5800:05:42.034
116383Říha Josef1978.B3015km0:25:57.0930:05:42.547
117268Třasák Lukáš1985CYKLOPROFI HOLICEA1815km0:25:58.3490:05:43.803
118498Rendl Jaroslav1973Dexter CyclingC2815km0:26:03.0230:05:48.477
119496Tácha Petr1965Dexter cyclingC2915km0:26:03.9500:05:49.404
120421Dvořák Svatopluk1970Marathon CZC3015km0:26:04.4980:05:49.952
121582Klemsa Miloš1960Koloshop Team TepliceD2715km0:26:07.2940:05:52.748
122638Ježek Antonín1949DNT CHomutovE815km0:26:11.8150:05:57.269
123630Lebeda Vladimír1952Sweep Cycling ChomutovE915km0:26:13.4350:05:58.889
124678Gruchalová Lucie1984LowellPro Šafrata BohumínZ415km0:26:16.8400:06:02.294
125369Kot Jozef1979Dexter CyclingB3115km0:26:17.8120:06:03.266
126588Bouřil Jan1962Dexter CyclingD2815km0:26:21.7920:06:07.246
127563Stránský Michal1962TJ Slavia Karlovy VaryD2915km0:26:24.7080:06:10.162
128464Klindera Michal1973CK Vinohradské šlapkyC3115km0:26:25.4100:06:10.864
129569Lüftner Roman1960Velosport Favorit BílinaD3015km0:26:29.7940:06:15.248
130485Karvay Drahomír1974Velosport Favorit BílinaC3215km0:26:42.0380:06:27.492
131461Pacovský Tomáš1972PijasC3315km0:26:51.7990:06:37.253
132634Petraš Stanislav1951CYKLOPROFI HOLICEE1015km0:26:54.4930:06:39.947
133366Kočí Ivan1983CK Floratex ChomutovB3215km0:26:57.4060:06:42.860
134688Voráčová Naďa1981CSC ŠumperkZ515km0:27:00.7180:06:46.172
135631Pavelek František1948CK Continental Frenštát p.R.E1115km0:27:06.9420:06:52.396
136609Labanc Štefan1954CYKLOSERVEX MEDILAE1215km0:27:09.4120:06:54.866
137390Mužík Vít1976Lawi Author TeamB3315km0:27:11.9650:06:57.419
138413Cinkl Václav1970CYKLOJIŘIČKA ČESKÉ BUDĚJOVICEC3415km0:27:19.8100:07:05.264
139484Kadlec Rostislav1971Velosport Favorit BílinaC3515km0:27:24.5810:07:10.035
140520Buřič Karel1958Cyklo KohoutD3115km0:27:25.4290:07:10.883
141644Hacaj Oldřich1947KL sport MostE1315km0:27:26.5330:07:11.987
142629Zelenka Václav1952sk cyklosport kern uacE1415km0:27:27.7840:07:13.238
143554Schneider Rudolf1956CK Continental Freštát p. R.D3215km0:27:30.4840:07:15.938
144472Okruhlica Petr1969CKKV PrahaC3615km0:27:30.9260:07:16.380
145637Pažout Milan1950TAMA KráloviceE1515km0:27:32.8170:07:18.271
146603Šustr Miloslav1945RICOH IMPROMAT TÁBORE1615km0:27:48.1870:07:33.641
147402Zdeněk Libor 1966Cyklo Velešín C3715km0:27:52.1190:07:37.573
148404Kříž Jiří1968Cykloextra cannondale teamC3815km0:27:52.7490:07:38.203
149653Matlášková Jana1966Cyklo JiřičkaZ615km0:28:07.3040:07:52.758
150632Krajčík Josef1950DEXTER CyclingE1715km0:28:24.5740:08:10.028
151596Wiedermann Zdeněk1958Silný team UničovD3315km0:28:31.4880:08:16.942
152676Candrová Hedvika1975AC Sparta Praha cycling akademieZ715km0:28:40.6390:08:26.093
153491Vild Václav1967SAC Bělá pod BezdězemC3915km0:28:42.4050:08:27.859
154600Vopat Jan1954Diablo sport Český KrumlovE1815km0:28:45.5720:08:31.026
155385Mašek Petr1982Varta - Sokol Králův DvůrB3415km0:28:48.9280:08:34.382
156567Vyoral Lubomír1960CK Kolík Hobby BohumínD3415km0:29:09.3510:08:54.805
157685Vicencová Petra1970Cycloracing Olomouc team AZ815km0:29:20.5040:09:05.958
158261Chamulák Ladislav1987Velosport Favorit BílinaA1915km0:29:20.5900:09:06.044
159680Lantová Romana1997CPV KrnovZ915km0:29:39.5900:09:25.044
160655Kostková Pavla1970Marathon CZZ1015km0:29:47.9230:09:33.377
161189Šmejkal Patrik-Jakub2000CT WEBERJ715km0:29:57.0850:09:42.539
162564Eliáš Jan1957CYKLO KOHOUTD3515km0:29:58.1340:09:43.588
163610Klimeš Vlastislav1953E1915km0:30:01.1120:09:46.566
164607Vodák Miroslav1945České BudějoviceE2015km0:30:15.5010:10:00.955
165471Czervoniak Josef1974AVZO RanáC4015km0:30:19.1380:10:04.592
166186Markovec Roman1999SPECIALIZED VIMPERK MTBJ815km0:30:20.7120:10:06.166
167593Jermolajev Igor1962CK Vinohradské ŠlapkyD3615km0:30:25.7390:10:11.193
168571Šídlo Zdeněk1962Velosport Favorit BílinaD3715km0:30:37.5260:10:22.980
169562Hála Lubomír1962CK KramolínD3815km0:31:03.0500:10:48.504
170372Taud Marek1981CK Floratex ChomutovB3515km0:31:05.9450:10:51.399
171643Pech Milan1952KL sport MostE2115km0:31:07.2750:10:52.729
172628Jirásek Jaroslav1952Cyklo team DNT ChomutovE2215km0:31:14.9270:11:00.381
173679Lantová Romana1972CPV KrnovZ1115km0:31:52.9000:11:38.354
174608Růžička Jiří1954Cyklo VelešínE2315km0:32:06.2240:11:51.678
175477Volf st. Jaromír1965AHanstav-bike teamC4115km0:32:13.0020:11:58.456
176684Tichá Veronika1985Sweep cyclingZ1215km0:32:22.8970:12:08.351
177127Škrabal Petr1968Dexter CyclingC4215km0:32:29.7570:12:15.211
178699Fosumova Michaela1971Z1315km0:32:48.7700:12:34.224
179184Volf ml. Jaromír1997AHanstav-bike teamJ915km0:32:55.0840:12:40.538
180645Holovlaský Ladislav1949KC Nové StrašecíE2415km0:33:30.0000:13:15.454
181465Vlček Miroslav1973SVK VlčekC4315km0:33:49.5060:13:34.960
182473Hanousek Ales1974AHanstav bike teamC4415km0:34:39.5810:14:25.035
183639Glogar Jan1944YOGI Racing OstravaE2515km0:34:41.1720:14:26.626
184576Albert Rudy1963CK Floratex ChomutovD3915km0:37:08.6880:16:54.142
185682Kučerová Klára1992Velosport Favorit BílinaZ1415km0:38:58.1560:18:43.610
186256Gubala Petr1995CK Kolík Hobby BohumínA2015km1:13:28.6090:53:14.063