Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2014, GALAXY Cyklošvec maraton Tálín

Celkové výsledky »Výsledky teamů »

hlavička
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťBodyČasZtráta
1317Kníže David1982PRODOLI RACING TEAMB2138 km801:31:38.221
2301Papež Vojtěch1992UGO Allivictus Čistý sportA2138 km801:32:00.2790:00:22.058
3313Papež Vít1996UGO Allivictus Čistý sportM3138 km801:34:05.4250:02:27.204
4439Hulač Ondřej1980Rotor bike PlzeňB2238 km701:36:52.1390:05:13.918
5415Smrčka Jan 1981Eurofoam Sport TeamB2338 km651:37:45.1340:06:06.913
6306Polák Martin1972GS cyklo team JistebniceC2138 km801:38:34.4150:06:56.194
7302Novák Radek1997GS cyklo team JistebniceM3238 km701:39:04.0500:07:25.829
8494Březina Jonáš 1998M3338 km651:39:57.6570:08:19.436
9326Studenovský Radek1997GS Technik Cykloteam JistebniceM3438 km631:40:05.9720:08:27.751
10303Truhlář Josef1996CKK ZnojmoM3538 km621:41:55.0130:10:16.792
11533Reiderer Markus1982Stockli Racing TeamB2438 km631:42:40.0240:11:01.803
12304Šitner Jaroslav1999GS cyklo team JistebniceM3638 km611:42:50.2650:11:12.044
13450Doležal Vladislav1999Česká Spořitelna Specialized Junior MTB TeamM3738 km601:43:08.1820:11:29.961
14523Dvořák Karel1979JIKO Čácha SušiceB2538 km621:43:08.7900:11:30.569
15504Hohenberger Martin1975Legend bikeB2638 km611:43:09.5260:11:31.305
16401Neumann Radek1964Galaxy Cyklo ŠvecD2138 km801:43:13.0660:11:34.845
17356Blažek Lukáš1998VelosportHB JihlavaM3838 km591:43:29.8930:11:51.672
18396Mičan František1987Dům Barev Č.KrumlovA2238 km701:44:01.3600:12:23.139
19398Navrkal Michal1976CKK ZNOJMOB2738 km601:44:22.2510:12:44.030
20493Szábo Miloš1981SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAMB2838 km591:45:02.0010:13:23.780
21534Gahleitner Markus1973Stockli Racing TeamC2238 km701:45:07.1540:13:28.933
22515Vlček Tomáš1982SK ŘepiceB2938 km581:45:23.5560:13:45.335
23126Šesták Martin1969cyklotrenink.comC2338 km651:45:39.9580:14:01.737
24487Michnica Martin 1988Eurofoam Sport TeamA2338 km651:45:57.6490:14:19.428
25449Mauer Jaromír1975Velo Dvořák Haibike teamB21038 km571:46:31.9200:14:53.699
26383Kotačka Michal1974Galaxy bike TálínC2438 km631:48:23.6000:16:45.379
27522Martinec Roman1964PísekD2238 km701:48:24.8200:16:46.599
28357Blažek Jakub1998VelosportHB JihlavaM3938 km581:50:10.0560:18:31.835
29524Ryjáček/Hořejší Filip/Jiří1975APEX-BIKE.CZTD138 km801:50:42.2020:19:03.981
30404Pasák Jan 1975natural-fitnessB21138 km561:51:06.9410:19:28.720
31435Šebesta Michal1974SK DrachkovC2538 km621:51:18.3210:19:40.100
32486Pichlíková Jana1985Sport bike StrakoniceZ2138 km801:51:41.1080:20:02.887
33433Ošmera Jan1954E2138 km801:51:48.2010:20:09.980
34516Skála Pavel1971Sport bikeC2638 km611:51:50.1430:20:11.922
35368Holub Martin1978Galaxy bike TálínB21238 km551:52:18.0160:20:39.795
36525Dvořák Petr1974Velo DvořákC2738 km601:52:53.9020:21:15.681
37420Tichý Daniel1995Cykloklub ChýnovA2438 km631:52:54.2420:21:16.021
38376Kelner Miroslav1967Dům Barev Č.KrumlovC2838 km591:53:07.3510:21:29.130
39535Vacek Zdeněk1988A2538 km621:53:08.7660:21:30.545
40318Nechvátal František1953Cyklo KněžiceE2238 km701:54:03.5210:22:25.300
41422Tuháček Milan1964RotorbikeD2338 km651:54:05.6120:22:27.391
42452Stropnický Ondřej1987Prodoli racing teamA2638 km611:54:06.1680:22:27.947
43427Zástava Karel1969Aisin PísekC2938 km581:54:18.7180:22:40.497
44369Homolka pavel1963D2438 km631:54:21.4050:22:43.184
45411Schmied Bedřich1967C21038 km571:54:22.1540:22:43.933
46118Tuháček Vladimír1963SCV BlatnáD2538 km621:54:22.8640:22:44.643
47464Rolnik Emil1981Šrot Tým KunžakB21338 km541:55:04.7970:23:26.576
48423Vačlena Ondřej1999GS cyklo team JistebniceM31038 km571:55:10.2080:23:31.987
49387Kříž Jiří1968Cykloextra cannondale teamC21138 km561:55:11.0350:23:32.814
50384Kotačka Martin1977Galaxy Bike TálínB21438 km531:55:26.5790:23:48.358
51507Ustohal Zdeněk1968Cepro TeamC21238 km551:56:19.7230:24:41.502
52380KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo ŠvecC21338 km541:56:21.3210:24:43.100
53310Homolka Jiří1961Dům Barev Č.KrumlovD2638 km611:56:22.3580:24:44.137
54474Putschögl Jan1976Progress sportswearB21538 km521:56:22.5140:24:44.293
55408Písko jan1982Dům Barev Č.KrumlovB21638 km511:56:23.3730:24:45.152
56518Kolářová Anna1986Velosport Valenta Scott TeamZ2238 km701:56:23.8760:24:45.655
57351Baloun Pavel1992A2738 km601:56:52.8430:25:14.622
58446Babka Jaroslav1983Gymnázium - Cyklo Míčka SušiceB21738 km501:58:18.4210:26:40.200
59350Babidorič Vladimír1964Dům Barev Č.KrumlovD2738 km601:58:20.5360:26:42.315
60434Kordík Tomáš1986Explosiw Bike TeamA2838 km591:58:38.5450:27:00.324
61480Písařík Štěpán1996M31138 km561:58:38.6960:27:00.475
62315Svoboda Jiří1954Ugo Allivictus Čistý sportE2338 km651:59:17.1980:27:38.977
63479Trnka Filip1995Z Bike Team TřeboňA2938 km581:59:43.3540:28:05.133
64481Pikl Vladan1999Z Bike Team TřeboňM31238 km552:00:39.5890:29:01.368
65482Pikl Martin1999Z Bike Team TřeboňM31338 km542:00:39.5940:29:01.373
66377Khek Roman1967Kraken team DobříšC21438 km532:01:01.6590:29:23.438
67409Polanský Ondřej1997GalaxyBikeTálínM31438 km532:02:53.6130:31:15.392
68510Kořínek Adam1995PK Sport Z.SA21038 km572:02:57.9360:31:19.715
69429Zelenka Vladimír1969PísekC21538 km522:03:56.3230:32:18.102
70362Bušek Lukáš1989Galaxy CykloŠvecA21138 km562:04:37.6430:32:59.422
71307Rybařík Pavel1957GS cyklo team JistebniceD2838 km592:04:59.5280:33:21.307
72316Pavelka Vladimir1950CKK ZnojmoE2438 km632:05:01.0610:33:22.840
73445Tureček Jan1982KL sport DěčínB21838 km492:05:04.0300:33:25.809
74466Šíp Jaromír1979Galaxy Bike TálínB21938 km482:05:09.9190:33:31.698
75432Rytíř Jiří1999GS Technik Cyklo team JistebniceM31538 km522:05:25.4250:33:47.204
76394Malinský Martin1979Cykloklub SázavaB22038 km472:05:29.0200:33:50.799
77484Hlinka Petr1966Z bike team Třeboň C21638 km512:05:48.8880:34:10.667
78393Malík Martin1980B22138 km462:05:52.9270:34:14.706
79428Zástava Pavel1987BIKE TEAM VODŇANYA21238 km552:06:41.4960:35:03.275
80505Lojín František1986A21338 km542:06:43.2080:35:04.987
81363Capouch David1995GS cyklo team JistebniceA21438 km532:06:45.1150:35:06.894
82517Kříž Radim1994A21538 km522:06:45.2270:35:07.006
83491Vyhlídka Jakub1986Ugo Allivictus Čistý sportA21638 km512:06:45.3110:35:07.090
84430Znamenaný Zdeněk1989Veselí nad LužnicíA21738 km502:07:55.9650:36:17.744
85511Zedník Petr1993PK Sport Z.SA21838 km492:08:19.3230:36:41.102
86165Křenek Jiří1989Dry TeamA21938 km482:08:19.3980:36:41.177
87514Drengubáková Andrea1990GiantZ2338 km652:08:48.3370:37:10.116
88454Žáčková Jana1967Dexter BSK racingF2138 km802:09:27.2690:37:49.048
89436Kristková Helena1975SYMBIO+ CANNONDALEH2138 km802:09:29.5400:37:51.319
90475Kudlák Tomáš1993Galaxy Cyklo ŠvecA22038 km472:10:04.8030:38:26.582
91520Holeček Jan1966C21738 km502:10:05.9430:38:27.722
92425Viktora Jan1978B22238 km452:10:12.5360:38:34.315
93417Šulc Petr1968Galaxy Bike TálínC21838 km492:10:13.0300:38:34.809
94470Kegler Milan1962Sportcomlex BreclavD2938 km582:10:30.0400:38:51.819
95509Kořínek Pavel1973PK Sport Z.SC21938 km482:10:45.8870:39:07.666
96503Filip Tomáš1975Kola BSP Planá nad LužnicíB22338 km442:10:46.8390:39:08.618
97473Dvořák Karel1969C22038 km472:10:53.7920:39:15.571
98382Kostohryz Jiří1986A22138 km462:11:47.2430:40:09.022
99528Linhart Milan1971VlašimC22138 km462:12:32.7490:40:54.528
100431Petr Jan1999GS Technik Cykloteam JistebniceM31638 km512:12:38.8590:41:00.638
101319Kozáková Lucie1989GALAXY CykloŠvecZ2438 km632:12:49.2940:41:11.073
102527Filip Robert1969CyklošvecC22238 km452:13:12.9290:41:34.708
103467Hájek Daniel1993ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA22238 km452:13:41.8460:42:03.625
104488Vaclík Marek1998Z bike team TřeboňM31738 km502:13:58.6950:42:20.474
105456Slabý Karel1975B22438 km432:14:37.9170:42:59.696
106400Němec Petr1974C22338 km442:14:50.7870:43:12.566
107375Káca Ondřej1997M31838 km492:15:12.8870:43:34.666
108355Bízek Tomáš1974DMAC22438 km432:15:15.5220:43:37.301
109365Dušek Radek1966Galaxy CykloŠvecC22538 km422:15:17.9690:43:39.748
110308Plocha František1958GS cyklo team JistebniceD21038 km572:15:20.4160:43:42.195
111392Kutina Josef1986Ckk znojmoA22338 km442:15:30.7060:43:52.485
112370Hořejší Jiří1999GS cyklo team JistebniceM31938 km482:15:33.1540:43:54.933
113461Peták Jakub1994BIKE TEAM VODŇANYA22438 km432:15:35.5230:43:57.302
114508Uhlíř Roman1969C22638 km412:16:12.0240:44:33.803
115421Tomišová Alena1979Dům Barev Č.KrumlovH2238 km702:16:49.3460:45:11.125
116414Skoták Miroslav1960CykloHobby RynárecD21138 km562:16:50.4840:45:12.263
117386Kříž Milan1973MotoŠikule CITIZENC22738 km402:17:23.5700:45:45.349
118166Janoušková Klára1988Dry TeamZ2538 km622:17:34.2980:45:56.077
119367Frelich Jaroslav1977FLASHBREAKB22538 km422:17:55.5910:46:17.370
120426Voňka Leo1967FLASHBREAKC22838 km392:18:06.7040:46:28.483
121519Švec Jan1970Švec Cyklo Team SoběslavC22938 km382:18:06.9420:46:28.721
122314Procházková Patrícia1984Ugo Allivictus Čistý sportH2338 km652:19:00.4630:47:22.242
123353Bartošová Lucie1982Galaxy bike TálínH2438 km632:19:09.1410:47:30.920
124451Pritzl Vladimír1964PlzeňD21238 km552:19:30.8460:47:52.625
125448Pícha Josef1973C23038 km372:19:47.8800:48:09.659
126374Jiřík Tomáš1985A22538 km422:20:02.1260:48:23.905
127402Otepka Filip1999Z BIKE TEAM TŘEBOŇM32038 km472:20:09.4370:48:31.216
128437Lenc Jiří1954E2538 km622:20:40.7470:49:02.526
129447Baarová Petra1998Gymnázium - Cyklo Míčka SušiceZ3138 km802:20:44.5750:49:06.354
130502Ratajová Miroslava1974cfp.czF2238 km702:21:41.0810:50:02.860
131354Belák Jan1988Galaxy bike TálínA22638 km412:21:50.6930:50:12.472
132385Krejčí Dušan1989A22738 km402:22:09.3870:50:31.166
133530Štěpán Ivan1979Mann Hummel Sport TeamB22638 km412:22:44.5290:51:06.308
134529Chromá Romana1985Mann Hummel Sport TeamZ2638 km612:22:45.4700:51:07.249
135311Hořejší Jana1974GS cyklo team JistebniceF2338 km652:24:41.1470:53:02.926
136497Ritscher Tom Nils1966AmateurC23138 km362:25:28.0590:53:49.838
137513Ševčík Kamil1977Ševčabike TeamB22738 km402:25:47.2610:54:09.040
138416Šubrt Stanislav1957Galaxy bike TálínD21338 km542:28:10.5620:56:32.341
139389Kroupa Stanislav1959České BudějoviceD21438 km532:28:10.9730:56:32.752
140442Klimeš Miloš1955KC BrnoD21538 km522:28:13.6740:56:35.453
141458Samohejl Karel1967MERIDA SAM BIKE C23238 km352:28:50.4180:57:12.197
142506Hrubá Hana1973Kraken Team DobříšF2438 km632:30:40.3440:59:02.123
143443Panský Martin1973C23338 km342:32:17.3211:00:39.100
144378Koblasová Jana1982Dům Barev Č.KrumlovH2538 km622:32:20.7901:00:42.569
145407Peták Martin1974BIKE TEAM VODŇANYC23438 km332:32:24.7191:00:46.498
146403Pajer Josef1961Polipsy TeamD21638 km512:32:41.6041:01:03.383
147132Biskup Libor1964PísekD21738 km502:32:45.6681:01:07.447
148492Velinský Martin1979B22838 km392:33:06.4051:01:28.184
149360Bukovjanová Věra1966F2538 km622:33:15.7841:01:37.563
150358Brehovská Lenka1984BIKE TEAM VODŇANYH2638 km612:33:25.1821:01:46.961
151477Pokorný Petr1975MTB CITRUS TEAMB22938 km382:34:13.3271:02:35.106
152438Mayer Roman1971Kanoistický oddíl Jiskra BechyněC23538 km322:34:32.9721:02:54.751
153496Březinová Judita1996Z3238 km702:34:38.1691:02:59.948
154495Březina Jan1970C23638 km312:34:43.4061:03:05.185
155465Vaňáč Ondřej1987Galaxy Bike TálínA22838 km392:35:06.3851:03:28.164
156418Svěchota Radim1974ROAS BIKE Team NetoliceC23738 km302:36:07.0471:04:28.826
157489Voňka Marek1988FLASHBREAKA22938 km382:36:28.4111:04:50.190
158512Love Lenka1976Fitness 14H2738 km602:36:30.5091:04:52.288
159532Kuchař Pavel1978Mann Hummel Sport TeamB23038 km372:36:31.9301:04:53.709
160352Balounová Monika1988Z2738 km602:36:57.5771:05:19.356
161469Schwartz Ondřej1988Galaxy team tálínA23038 km372:37:14.5651:05:36.344
162410Scheithauer Jaroslav1977M2CB23138 km362:39:09.1151:07:30.894
163490Kolda Michal1966uLiMAniC23838 km292:39:51.8531:08:13.632
164471Krupa Ivan1961D21838 km492:40:54.1341:09:15.913
166312Nováková Kristýna1998GS cyklo team JistebniceZ3338 km652:45:16.2771:13:38.056
167478Hajník Ondřej1975Stoned raidersB23238 km352:47:58.5391:16:20.318
168366Dvořák Tomáš 1970C23938 km282:48:16.5371:16:38.316
169413Šimeček Stanislav1971SHITWA RacingC24038 km272:54:30.3181:22:52.097
170390Kubů Pavlína1999GS cyklo team JistebniceZ3438 km632:57:35.6131:25:57.392
171399Nekolný Petr1972Uran Bike Team PříbramC24138 km263:02:31.9021:30:53.681
172521Vejvoda František1944Galaxy bike TálínE2638 km613:08:44.2671:37:06.046
173412Schoř Vladimír1988A23138 km363:10:20.6791:38:42.458
174472Karkula Pavel1965Isermat CZ s.r.o.C24238 km253:20:31.6111:48:53.390
175391Künstner Jaroslav1958Horokolo-JundrovD21938 km483:24:20.5771:52:42.356
176406Pešková Radka1978BIKE TEAM VODŇANYH2838 km593:24:40.6261:53:02.405
177388Kropík Ladislav1977Galaxy Bike TálínB23338 km343:28:09.7031:56:31.482
178468Hlaváček Rostislav1988Galaxy Bike TalínA23238 km353:33:47.4812:02:09.260
dnf531Babický Vojtěch1986Mann Hummel Sport TeamA2dnf38 km0
dnf0Bednařík Pavel 19743b-teamC2dnf38 km0
dnf359bubla ladislav1959lowellpro racing team milevskoD2dnf38 km0
dnf361Burger Jan1981RakovníkB2dnf38 km0
dnf453čejka Jiří 1970C2dnf38 km0
dnf440Doláková Táňa1958Toyota DolákF2dnf38 km0
dnf0Dušková Štěpánka1975SK VlaškaH2dnf38 km0
dnf333Dvouletý/Dvouletý Vladimír/Filip1942Kola ČíhalTDdnf38 km0
dnf0Dvořák Vojtěch1995GALAXY CykloŠvecA2dnf38 km0
dnf485Hlinka Ondřej1995Z bike team Třeboň A2dnf38 km0
dnf371hyšpler Robin1986galaxy cyklo ŠvecA2dnf38 km0
dnf457Hulej Jaroslav1964D2dnf38 km0
dnf372Jarníková Jitka1968M2CF2dnf38 km0
dnf373Jelínek Viktor1985Dům Barev Č.KrumlovA2dnf38 km0
dnf0Klíma Petr1988bike klub sokolisti Namest nad OslavouA2dnf38 km0
dnf379Kolář Antonín 1949MOJA SPORTE2dnf38 km0
dnf381Koranda Jaroslav1965C2dnf38 km0
dnf0Kubant Pavel1971C2dnf38 km0
dnf526Marhoun Martin1973Velo DvořákC2dnf38 km02:02:49.896
dnf395Maxa Milan1992Bike Team REMIŠVEHAA2dnf38 km0
dnf397Mikeš Jakub1990Bike Team REMIŠVEHAA2dnf38 km0
dnf0Mikulová Alžběta1992Dexter BSK racingZ2dnf38 km0
dnf476Moravec Jakub1995Z Bike Team TřeboňA2dnf38 km0
dnf309Nováková Nikola1998GS cyklo team JistebniceZ3dnf38 km0
dnf405Paštyka Jiří1991A2dnf38 km0
dnf460Peták Libor1972BIKE TEAM VODŇANYC2dnf38 km0
dnf459Petáková Veronika1999BIKE TEAM VODŇANYZ3dnf38 km0
dnf0petrovsky jindrich1971C2dnf38 km0
dnf483Pikl Vladan1972Z Bike Team TřeboňC2dnf38 km0
dnf305Šaroun Libor1973CKK ZnojmoC2dnf38 km0
dnf0Sechovcová Jana1978MTB CITRUS TEAMH2dnf38 km0
dnf0Sládek Václav 1969C2dnf38 km0
dnf0Soukup Petr1970C2dnf38 km0
dnf419ŠVRČKOVÁ Barbora1998Kompava H-Triathlon team SkalicaZ3dnf38 km0
dnf0Turek Milan1971Duratec TeamC2dnf38 km0
dnf441Valenta Michal1987CEPproA2dnf38 km0
dnf320Velíšek Petr1999Ugo-Allivictus-čistý sportM3dnf38 km0
dnf424Velíšek Václav1957Dům Barev Č.KrumlovD2dnf38 km0
dnf0Vobr Pavel1981BIKE TEAM VODŇANYB2dnf38 km0
dnf0Zbořilová Eliška1995Z2dnf38 km0
dnf0Zika Roman1973C2dnf38 km0

Vyzkoušejte léčivé bylinky a bylinkové směsi v prodejně bylin Prodej Bylin Bylik.cz