Sportbase Výsledky

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2014, GALAXY Petyša Tour - Rožnov pod Radhoštěm
hlavička
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťBodyČasZtráta
1119Haman Martin1984SUPERIOR RIDERSB11dlouhá1002:06:14.641
2132Lasák Matěj1992MAX CURSORA11dlouhá1002:09:11.6640:02:57.023
3136Pilčík Adam1984Bikestyle.czB12dlouhá902:13:02.4030:06:47.762
496Králík Miloš1984Ck BítovskáB13dlouhá852:15:22.9340:09:08.293
5146Kacina Branislav1970CLIMBERG SPORT TEAMC11dlouhá1002:18:19.8450:12:05.204
6147Hyneček Michal 1987Superior rubena teamA12dlouhá902:18:26.9740:12:12.333
781Bukovský Lukáš1977RockMachine-CyklomaxB14dlouhá832:18:38.1270:12:23.486
8142Gold Zdeněk1987SUPERIOIR RUBENA TEAMA13dlouhá852:18:42.0820:12:27.441
9115Holiš Martin1974Česká spořitelna-SpecializedC12dlouhá902:24:18.7230:18:04.082
10116Šíma Martin1966MAX CURSORC13dlouhá852:26:03.1870:19:48.546
1137Truksa Jakub1987ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA14dlouhá832:27:39.3070:21:24.666
1290Javůrek Martin1989AMENITY - EXTREM SPORT TEAMA15dlouhá822:28:20.8290:22:06.188
1367Jílek Martin1969Polach a syn ŠumperkC14dlouhá832:28:36.5630:22:21.922
1451Cesnaková Milena1985UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORTZ11dlouhá1002:30:19.9950:24:05.354
15111Suchánek Jiří1974Velosport Valenta Scott TeamC15dlouhá822:30:20.7400:24:06.099
16117Seeman Radek1979SK MORAVSKÉ PŘÍSTROJEB15dlouhá822:30:52.4260:24:37.785
1724Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team JistebniceB16dlouhá812:31:27.3240:25:12.683
1870Samohýl Milan1976Continental sport teamB17dlouhá802:31:28.6420:25:14.001
19124CHOVANEČEK LUKÁŠ1978BIKE TEAM COSA NOSTRA OSTRAVAB18dlouhá792:31:29.1610:25:14.520
2017Bánovský Antonín1988KELLYS BIKE RANCHA16dlouhá812:31:33.0280:25:18.387
2191Pospíšil Petr1991KašavaA17dlouhá802:31:52.2670:25:37.626
22145Ciupek Remigiusz1980FAN-SPORT MTB RACING TEAMB19dlouhá782:32:30.3170:26:15.676
23126Žmolík Milan1973Montiva MTB FryštákC16dlouhá812:32:35.1120:26:20.471
24154Potočár Ján1970SKALITÉC17dlouhá802:32:49.6730:26:35.032
2545Ivan Bronislav1986GO! Galaxy HraniceA18dlouhá792:33:14.6640:27:00.023
26133Pavelka Radek1974Valaští bajkeřiC18dlouhá792:33:17.0950:27:02.454
27156Paták Kamil1976Bike Team SazoviceB110dlouhá772:33:20.5560:27:05.915
28120Císař Vojtěch1992SUPERIOR RIDERSA19dlouhá782:33:54.3470:27:39.706
29144Cholewa Marcin1975FAN-SPORT MTB RACING TEAMB111dlouhá762:33:56.7400:27:42.099
3066Haitl František1984GO! GALAXY HraniceB112dlouhá752:34:50.0620:28:35.421
31135Barták Radim1980BIKE TRIATLON MORKOVICEB113dlouhá742:35:10.8810:28:56.240
3223Veselý Miloš1973C19dlouhá782:35:33.4760:29:18.835
3320Hakl Filip1993Vysočina CyclingA110dlouhá772:35:58.8110:29:44.170
3460Křivánek Tomáš 1994Ricardo Racing Team A111dlouhá762:36:00.4440:29:45.803
35105Brož Matěj1989SUPERIOR RIDERSA112dlouhá752:36:02.9900:29:48.349
3659Salač Petr1959AMENITY - EXTREM SPORT TEAM D11dlouhá1002:36:06.8450:29:52.204
37134Kilnar Aleš1963D12dlouhá902:37:37.4590:31:22.818
38157Herman Radim1968LOWELL PRO RACING TEAMC110dlouhá772:37:49.7260:31:35.085
39151Křižák Petr1965UGO-Allivictis čistý sportC111dlouhá762:38:08.4140:31:53.773
40139Gruchalová Lucie1984LowellPro Šafrata BohumínH11dlouhá1002:38:12.2950:31:57.654
4138Bradáč Daniel1973ATOMBIKE TREK FORBIKES teamC112dlouhá752:38:31.2660:32:16.625
4250Velíšek Tomáš1981B114dlouhá732:39:06.0750:32:51.434
4388Chovanec Filip1993A113dlouhá742:40:28.9260:34:14.285
44158Časnocha Martin 1984MTB SkalitéB115dlouhá722:40:44.2560:34:29.615
4592KOTLABA Radim1975CZECH OUTDOOR CLUBB116dlouhá712:40:45.6910:34:31.050
46138Michal Robert1968C113dlouhá742:40:47.2350:34:32.594
47106Veselý Lubor1968C114dlouhá732:40:48.6630:34:34.022
48129Vala Martin1969C115dlouhá722:40:51.5160:34:36.875
49141Vojtek Štěpán1975B117dlouhá702:40:53.9730:34:39.332
5061Bílík Petr1978Novatop LapierreB118dlouhá692:40:58.3100:34:43.669
5152Bednaříková Jana1988AMENITY-EXTREM SPORT TEAMZ12dlouhá902:41:00.4420:34:45.801
5239Regula Jakub1988ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA114dlouhá732:42:14.9790:36:00.338
53130Rupa Miroslav1963SK Jiři team OstravaD13dlouhá852:42:39.1790:36:24.538
5472Miklík Pavel1976Bike Team SazoviceB119dlouhá682:43:48.9760:37:34.335
55103Kopeček Vladan1979Bike Team SazoviceB120dlouhá672:44:00.4350:37:45.794
5695Frkal Miroslav1956NOVATOP Lapierre OpavaD14dlouhá832:44:39.4450:38:24.804
57152Rohan Jan1962Opavský sportovní klubD15dlouhá822:45:12.4590:38:57.818
58121Kolašínová Johana1989SUPERIOR RIDERSZ13dlouhá852:45:57.8200:39:43.179
59110Hašek Lukáš1987ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA115dlouhá722:46:43.6910:40:29.050
6025Novák Vladimír1972GS cyklo team JistebniceC116dlouhá712:48:09.1020:41:54.461
6175Matoušek Otta1955ITchampionsD16dlouhá812:48:54.7360:42:40.095
62143Wojtaszewski Tomasz1982FAN-SPORT MTB RACING TEAMB121dlouhá662:50:12.8780:43:58.237
63149Sliwka Wojtek1981QBLB122dlouhá652:50:37.0770:44:22.436
6412Eliášek Martin1979Galaxy bike TálínB123dlouhá642:51:24.0490:45:09.408
65118Procházková Kamila1988SINTESI PRIMA DONNAZ14dlouhá832:51:33.7660:45:19.125
66131Dědič Michal1984Drásal teamB124dlouhá632:51:38.4950:45:23.854
6785Babidorič Vladimír1964Dům Barev Č.KrumlovD17dlouhá802:51:50.2120:45:35.571
6834Kališ Petr1984B125dlouhá622:52:06.6360:45:51.995
6940Cibulka Martin1974ATOMBIKE TREK FORBIKES teamC117dlouhá702:52:22.6350:46:07.994
7097Nevrlý Radim1975SkiRaanB126dlouhá612:52:26.8340:46:12.193
7121Raba Tomáš1965BS JOMA Jindřichův HradecC118dlouhá692:52:37.1050:46:22.464
7213KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo ŠvecC119dlouhá682:52:43.5950:46:28.954
7363Pilař Jakub1987Novatop LapierreA116dlouhá712:54:07.3030:47:52.662
7465Ševčík David1974Lowell pro Racing TeamC120dlouhá672:54:19.7910:48:05.150
7576Chmura Petr1962Team Forman CinelliD18dlouhá792:56:04.6560:49:50.015
76102Hrubý Matouš1977SPEDOSB127dlouhá602:56:35.2090:50:20.568
77100Rydvan František1974C121dlouhá662:57:41.1700:51:26.529
78137Sýkora Tomáš1968KUPKOLO MTB TEAMC122dlouhá652:58:28.1050:52:13.464
7982Valenta Richard1953Velosport Valenta Scott teamD19dlouhá782:58:28.4690:52:13.828
8073Novotná Martina1988TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAMZ15dlouhá822:58:42.2420:52:27.601
8179Pekař Martin1980LukovB128dlouhá592:59:25.3760:53:10.735
82140Vojtková Šárka1977H12dlouhá902:59:41.7260:53:27.085
8394KOTLABA Drahomír1988CZECH OUTDOOR CLUBA117dlouhá703:01:10.8230:54:56.182
8419Matlášková Jana1966Cyklo JiřičkaH13dlouhá853:02:02.4940:55:47.853
8541Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES teamB129dlouhá583:02:12.9730:55:58.332
8699Holeček Jan1966PrachaticeC123dlouhá643:03:06.7220:56:52.081
8768Gremlica Jakub1993A118dlouhá693:05:11.8050:58:57.164
8878Mazgaj Břetislav1961D110dlouhá773:05:22.5850:59:07.944
89128Eim Daniel1978EIMEXPRESSB130dlouhá573:06:05.4050:59:50.764
90101Holemý Libor1973Valaští bajkeři MRX teamC124dlouhá633:06:39.1411:00:24.500
91108Kouba Lukáš1981Kellys Beskyd BikeB131dlouhá563:09:41.3801:03:26.739
92109Mizera Ondřej1984Kellys Beskyd BikeB132dlouhá553:09:41.6201:03:26.979
9311Střižík David1980Caramba! TeamB133dlouhá543:09:57.2251:03:42.584
94127Hapalová Iva1985Z16dlouhá813:10:15.5831:04:00.942
9531Pinďák Jiří1960Oceloví letciD111dlouhá763:12:29.9411:06:15.300
9693Josefík Martin1995Symbio+ CannondaleA119dlouhá683:12:43.5301:06:28.889
97150Kozel Radomír1985A120dlouhá673:13:45.1571:07:30.516
98155Paták Michal1976Bike Team SazoviceB134dlouhá533:14:05.4171:07:50.776
99107Povala Roman1978CK Continental Frenštát p.R.B135dlouhá523:14:16.3371:08:01.696
10056Remeš Jaroslav 1974C125dlouhá623:14:51.3451:08:36.704
101112Hrubý Vojtěch1974C126dlouhá613:14:53.8341:08:39.193
10283Adamík Lukáš1982B136dlouhá513:16:03.6811:09:49.040
10369Dančák Karel1958DAKR HraniceD112dlouhá753:16:36.7051:10:22.064
104125Březík Josef1973LUKOVŠTÍ LAUFAŘIC127dlouhá603:17:05.0931:10:50.452
10558Kolomazník Miroslav1963VDK plus s.r.o.D113dlouhá743:17:48.8491:11:34.208
10664Zeman Jaroslav1958CYKLOSPORT CHROPYNĚD114dlouhá733:19:52.4401:13:37.799
10771Pěnčík Pavel1981Cykloservis P.PěnčíkB137dlouhá503:21:11.5301:14:56.889
10815Jarkovský Jaroslav1968bt Tygři HolešovC128dlouhá593:26:16.0881:20:01.447
10949Fux Jakub1977B138dlouhá493:27:18.1261:21:03.485
11080Zatloukal Petr1973C129dlouhá583:32:46.8031:26:32.162
11162Jelínek Zdeněk1958hobíkD115dlouhá723:33:26.3161:27:11.675
112148Svěchovský Adam1983B139dlouhá483:33:56.8071:27:42.166
11328šimara petr1977bike team u klimešuB140dlouhá473:34:01.5151:27:46.874
114153Vančura Zdeněk1970C130dlouhá573:34:56.1851:28:41.544
11543Martinák Milan1981RoboMiloSolB141dlouhá463:40:50.3541:34:35.713
11674Červenka David1973C131dlouhá563:41:34.2281:35:19.587
11736Tomášek Petr1974JAKOVOHEŇC132dlouhá553:44:15.4891:38:00.848
118114Hýl Michal1991Autoservis HlubinaA121dlouhá663:50:22.0241:44:07.383
11948Dvořák Miroslav1977B142dlouhá454:01:35.1071:55:20.466
12032Bacílková Lenka1973Oceloví letciH14dlouhá834:02:13.6061:55:58.965
12157Mařák Vladimír1962D116dlouhá714:02:16.9671:56:02.326
12298Novák Tomáš1973www.galaxy-serie.czC133dlouhá544:09:00.8452:02:46.204
12333OTRUBA Jan1944Oceloví letciD117dlouhá704:11:55.7222:05:41.081
124122Fuchs Vladimír1954D118dlouhá694:19:36.4272:13:21.786
dnf86Bártek David1984B1dnfdlouhá0
dnf113Chmela Tomáš1974Autoservis HlubinaC1dnfdlouhá0
dnf18Diviš Jiří1975CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAMB1dnfdlouhá0
dnf42Fojtík Radim1970Kokoti - jELITA !!!C1dnfdlouhá0
dnf54Fourie Mariette1971Czech&ChickH1dnfdlouhá0
dnf53Frýba Lukáš 1982CyclingB1dnfdlouhá0
dnf46Holubovský Zbyněk1993Galaxy CykloŠvecA1dnfdlouhá0
dnf35Jindřišek Jiří1977Eleven Rubena Test TeamA1dnfdlouhá0
dnf26Kornalíková Eva1976Galaxy CykloŠvecH1dnfdlouhá0
dnf44Kovařík Roman1975Kolík TJ BohumínB1dnfdlouhá0
dnf27Lintner Pavel1968Švec cykloteam SoběslavC1dnfdlouhá0
dnf89Mazánek Vladimír1979B1dnfdlouhá0
dnf55Navratil Dusan1962Czech&ChickD1dnfdlouhá0
dnf29Novák Václav1961Oceloví Letci ATOMBIKED1dnfdlouhá0
dnf30Nováková Veronika1994Oceloví Letci ATOMBIKEZ1dnfdlouhá0
dnf14Peltan Zdeněk1959Cyklo LipíD1dnfdlouhá0
dnf77Petr Jan1995X-Trail OrlováA1dnfdlouhá0
dnf123Šidlík Tomáš1993AMENITY-EXSTREM SPORTA1dnfdlouhá0
dnf84Slinták Michal1977Slovan LuhačoviceB1dnfdlouhá0
dnf47Švec Jan1970Švec cyklo team Soběslav C1dnfdlouhá0
dnf22Tybitancl Lukáš1982BS JOMA Jindřichův HradecB1dnfdlouhá0
dnf87Vašíček Milan1962Impromat MTBD1dnfdlouhá0
dnf16Vosáhlo Roman1973www.vikingfootwear.czC1dnfdlouhá0
dnf104Vysocká Gabriela1968OPAVSKÝ SPORTOVNÍ KLUBH1dnfdlouhá0