Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

2014, FOX GALAXY maraton Prachatice
hlavička
Pohlaví:
Kategorie:
Trať:
Příjmení:
St.č.:
Poř.abs. ▲St. č.JménoRočníkKlubKat.Poř.kat.TraťBodyČasZtráta
11Hruška jan1975Nikfisk Alto pro cyklingB1163 km1002:26:14.582
22Kníže David1982PRODOLI RACING TEAMB1263 km902:27:40.9270:01:26.345
311Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team JistebniceB1363 km852:29:55.8560:03:41.274
44Papež Vojtěch1992UGO Allivictus Čistý sportA1163 km1002:30:07.8100:03:53.228
53Tatíček Petr1985ELEVEN-RUBENA TEST TEAMA1263 km902:32:15.3770:06:00.795
67Jakeš Tomáš1975B1463 km832:33:15.6510:07:01.069
724Gladiš Tomáš1985Galaxy Team HraniceA1363 km852:35:52.4550:09:37.873
863Havel Josef1982STATIKA JSKKB1563 km822:36:33.5500:10:18.968
919Novotný František1981Bikepart.czB1663 km812:41:35.1620:15:20.580
109Bambula Stanislav1983Čez cyklo team TáborB1763 km802:43:10.6030:16:56.021
11116Müller Patrik1973BIG SHOCK TEAMC1163 km1002:44:11.5560:17:56.974
12117Strieženec Martin1985Explosiw bike teamA1463 km832:46:15.2420:20:00.660
135Hakl Filip1993Vysočina CyclingA1563 km822:46:15.8680:20:01.286
1430Frýba Lukáš 1982CyclingB1863 km792:46:20.7880:20:06.206
158Vosáhlo Roman1973www.vikingfootwear.czC1263 km902:47:54.3120:21:39.730
1668Kovářík Tomáš 1982SK Vlaška DobříšB1963 km782:50:05.1560:23:50.574
176Truksa Jakub1987ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA1663 km812:51:00.2660:24:45.684
1829Ivan Bronislav1986GO! Galaxy HraniceA1763 km802:53:06.2780:26:51.696
19105Haitl František1984GALAXY CYKLOŠVECB11063 km772:53:22.7980:27:08.216
2022Cesnaková Milena1985UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORTZ1163 km1002:53:26.8830:27:12.301
2180Bradáč Daniel1973ATOMBIKE TREK FORBIKES teamC1363 km852:55:11.4810:28:56.899
22112Gahleitner Markus1973Stockli Racing TeamC1463 km832:56:09.3180:29:54.736
23106Suchánek Jiří1974Velosport Valenta Scott TeamC1563 km822:56:21.4440:30:06.862
2478Tybitancl Lukáš1982BS JOMA Jindřichův HradecB11163 km762:57:27.5030:31:12.921
25114Rieder Markus1982Stockli Racing TeamB11263 km752:58:04.6600:31:50.078
2651Funda Jiří1986SK ŘepiceA1863 km792:58:37.3520:32:22.770
27120Szábo Miloš1981SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAMB11363 km742:59:21.3700:33:06.788
28113Vlk Pavel1991Author Sedláček PříbramA1963 km783:00:10.3770:33:55.795
2994Veselý Miloš1973C1663 km813:00:11.3790:33:56.797
30109Grobner Bernhard1975Haderer Sports teamB11463 km733:02:47.5200:36:32.938
3160Diviš Jiří1975CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAMB11563 km723:04:30.6850:38:16.103
3212Matoušek Otta1955ITchampionsD1163 km1003:05:17.1430:39:02.561
3366Miňha Petr1976GS cyklo team JistebniceB11663 km713:05:49.6010:39:35.019
34110Stošek Viktor1962D1263 km903:07:21.5100:41:06.928
35118Skalka Pavel1970C1763 km803:07:48.1060:41:33.524
3676Štětina Michal1983Explosiw Bike TeamB11763 km703:10:04.3970:43:49.815
37115Kočí Tomáš1994Nilfisk Alto pro CyclingA11063 km773:11:26.0930:45:11.511
3855Mikeš Jakub1990Bike Team REMIŠVEHAA11163 km763:13:26.5160:47:11.934
3926Maleček Petr1963XCR Svorada SiDiD1363 km853:14:25.8460:48:11.264
4027Gábriš Jan1963D1463 km833:15:32.2240:49:17.642
4162Eliášek Martin1979Galaxy bike TálínB11863 km693:16:14.5180:49:59.936
4297Homolka Jiří1961Dům Barev Č.KrumlovD1563 km823:18:20.0140:52:05.432
4371PÍŠA VÁCLAV1978ČSOB B11963 km683:18:25.0410:52:10.459
4421Pivec Vlastislav1971CT Kardašova ŘečiceC1863 km793:19:08.1440:52:53.562
4573Růžička Petr1979Cebtral Haibike Loser Team PrachaticeB12063 km673:20:50.1040:54:35.522
4677Tichý Václav1978B12163 km663:21:26.1340:55:11.552
47103Krejza Luboš1971BC LipnoCentrum FrymburkC1963 km783:22:40.3500:56:25.768
4870Novák Richard1978bikepart.czB12263 km653:22:54.0430:56:39.461
4996Babidorič Vladimír1964Dům Barev Č.KrumlovD1663 km813:24:24.6370:58:10.055
5093Vacenovsky Vit1968KT TryskomyšC11063 km773:26:12.0700:59:57.488
5154Klíma Petr1988bike klub sokolisti Namest nad OslavouA11263 km753:26:38.2801:00:23.698
5267Kališ Petr1984B12363 km643:29:44.4451:03:29.863
5372Pour Radek1978B12463 km633:31:06.9871:04:52.405
5417Kornalíková Eva1976Galaxy CykloŠvecH1163 km1003:31:08.5011:04:53.919
5510Novák Vladimír1972GS cyklo team JistebniceC11163 km763:32:13.1991:05:58.617
5682Hálek Václav1974C11263 km753:33:40.6811:07:26.099
5716Matlášková Jana1966Cyklo JiřičkaH1263 km903:34:12.7131:07:58.131
5891Raba Tomáš1965BS JOMA Jindřichův HradecC11363 km743:35:08.3491:08:53.767
5964Hladík Ondřej1976Nilfisk ALTO pro cyclingB12563 km623:37:29.3181:11:14.736
6056Regula Jakub1988ATOMBIKE TREK FORBIKES teamA11363 km743:38:16.7591:12:02.177
6113Pinďák Jiří1960Oceloví letciD1763 km803:39:04.1991:12:49.617
6214Peltan Zdeněk1959Cyklo LipíD1863 km793:40:36.6601:14:22.078
6388Marhoun Zdeněk1970C11463 km733:41:18.0371:15:03.455
64108Vopálenský Martin1975Velosport Valenta Scott TeamB12663 km613:44:26.9411:18:12.359
6574Ruzicka Slavek1982Chata Bedřich TeamB12763 km603:45:04.9711:18:50.389
6669Král Tomáš1981B12863 km593:50:22.4241:24:07.842
6787Lintner Pavel1968Švec cykloteam SoběslavC11563 km723:53:14.6351:27:00.053
68119Neuwirth Jan1975Silvini technical sportswearB12963 km583:54:23.1701:28:08.588
6979Bízek Tomáš1974DMAC11663 km714:03:46.9881:37:32.406
7020Hodáňová Jitka1975SK Prima PoličkaH1363 km854:04:45.9471:38:31.365
7184Hodáň Petr1968SK Prima PoličkaC11763 km704:04:47.8021:38:33.220
7283Havlík Pavel1967KT TryskomyšC11863 km694:05:22.7491:39:08.167
7358Znamenaný Zdeněk1989Veselí nad LužnicíA11463 km734:08:22.0611:42:07.479
7490Plachý Jan1974CT WEBERC11963 km684:12:51.3981:46:36.816
7595Vrobel Martin1972C12063 km674:15:10.1991:48:55.617
76100Řízková Magdalena1987TJ Lužnice TáborZ1263 km904:15:47.5121:49:32.930
7789Paroulek Jaroslav 1970ELCO NymburkC12163 km664:19:17.3581:53:02.776
7885Kořistka Jaroslav1967KT TryskomyšC12263 km654:26:11.3621:59:56.780
7923Bacílková Lenka1973Oceloví letciH1463 km834:26:20.8692:00:06.287
80102Ryska David1988A11563 km724:26:36.7042:00:22.122
8159Buňata Tomáš1978B13063 km574:30:44.2462:04:29.664
8218Nováková Veronika1994Oceloví Letci ATOMBIKEZ1363 km854:35:38.0742:09:23.492
dnf61Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES teamB1dnf63 km0
dnf0Hodr David1984Superior Rubena TeamB1dnf63 km0
dnf0Holeček Jan1966PrachaticeC1dnf63 km0
dnf25Holubovský Zbyněk1993Galaxy CykloŠvecA1dnf63 km0
dnf101Hron Jan1981Šumavský triatlon (Šu.Tri.)B1dnf63 km0
dnf53Jindřišek Jiří1977Eleven Rubena Test TeamA1dnf63 km0
dnf65Kalaš Jan1980Planet Toys CyclingB1dnf63 km0
dnf0Karella Michal1969GALAXYCYKLOŠVECC1dnf63 km0
dnf0Kutňáková Veronika1989Galaxy Team HraniceH1dnf63 km0
dnf86Laňka karel1968C1dnf63 km0
dnf0Leder Martin1979Light-Bikes RacingteamB1dnf63 km0
dnf28Nehonský Zdeněk1980UGO Allivictus Čistý sportB1dnf63 km0
dnf15Novák Václav1961Oceloví Letci ATOMBIKED1dnf63 km0
dnf111Pošchl Peter1960D1dnf63 km0
dnf0Procházka Bronislav1971Nilfisk ALTO pro cyclingC1dnf63 km0
dnf107Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott TeamB1dnf63 km0
dnf92Švec Jan1970Švec cyklo team Soběslav C1dnf63 km0
dnf104Sýkora Jan1966C1dnf63 km0
dnf57Vacík Petr1989SYMBIO+CANNONDALE A1dnf63 km0
dnf0Zavadil Libor1975VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAMB1dnf63 km0
dnf0Doležel Jan1983JADOMI Cycling TeamB1dnf63 km0
dnf81Cibulka Martin1974ATOMBIKE TREK FORBIKES teamC1dnf63 km0
dnf0Baloušek Jiří1978B1dnf63 km0