Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

Výsledky družstev

  Družstvo   jméno kat. Tálín Prachatice Rožnov p. R. Mikulov Náměšť n. O. Jistebnice Zruč n. S. Strašice
1. GS cyklo team Jistebnice A 2287,36 Cesnaková Milena Z     254,42 100,00 100,00 273,20 100,00 100,00 264,30 100,00 100,00 273,20 100,00 100,00 265,24     381,00 100,00 100,00 288,00 100,00 100,00 288,00
  Matlášková Jana H 100,00 98,00   90,00 88,20   85,00 83,30   90,00 88,20         140,00 137,20   100,00 98,00   100,00 98,00  
  Tomeček Zdeněk B       85,00 85,00   81,00 81,00   85,00 85,00   90,00 90,00   125,00 125,00   90,00 90,00   90,00 90,00  
  Novák Vladimír C 78,00 77,22   76,00 75,24   71,00 70,29   69,00 68,31   76,00 75,24         73,00 72,27   67,00 66,33  
  Polák Martin C 80,00 79,20   70,00 69,30               70,00 69,30   120,00 118,80   80,00 79,20   70,00 69,30  
  Novák Radek M3 70,00 70,00   65,00 65,00         65,00 65,00         110,00 110,00   60,00 60,00        
  Nehonský Zdeněk                                                  
2. Oceloví letci 2142,19 Nováková Veronika Z 100,00 100,00 258,26 85,00 85,00 245,19     220,04 83,00 83,00 243,46 85,00 85,00 263,70 135,00 135,00 405,34     254,35 62,00 58,90 251,85
  Bacílková Lenka H 82,00 80,36   83,00 81,34   83,00 81,34   77,00 75,46   90,00 88,20   133,00 130,34         62,00 58,90  
  Gábriš Jan D 82,00 77,90   83,00 78,85   -     -     90,00 85,50   133,00 126,35   90,00 85,50   83,00 78,85  
   Pinďák Jiří D 81,00 76,95   80,00 76,00   76,00 72,20   78,00 74,10   79,00 75,05   126,00 119,70   83,00 78,85   79,00 75,05  
   Novák Václav D 78,00 74,10   0,00                 -                      
  Otruba Jan D -     -     70,00 66,50   -     -     -     -     -    
   Vaňková Tereza Z -     -     -     85,00 85,00   90,00 90,00   140,00 140,00   90,00 90,00   90,00 90,00  
3. GALAXY CYKLO ŠVEC A 2030,19  Kornalíková Eva H 90,00 88,20 239,86 100,00 98,00 253,20     186,64 83,00 81,34 226,84     229,45 150,00 147,00 402,77 90,00 88,20 244,03 90,00 88,20 247,40
   Soukup Petr C       80,00 79,20   -     -     -     130,00 128,70   -     80,00 79,20  
   Neumann Radek D 80,00 76,00   80,00 76,00   -     -     -     130,00 123,50   -     -    
   Kozáková Lucie Z 63,00 63,00   62,00 62,00   65,00 65,00   63,00 63,00   63,00 63,00               80,00 80,00  
   Kopic Petr C 54,00 53,46   56,00 55,44   68,00 67,32   56,00 55,44   75,00 74,25   123,00 121,77   80,00 79,20   75,00 74,25  
   Kudlák Tomáš A 47,00 45,59   51,00 49,47   56,00 54,32   71,00 68,87   78,00 75,66   127,00 123,19   79,00 76,63   72,00 69,84  
  Holubovský Zbyněk A 78,00 75,66               79,00 76,63   82,00 79,54   131,00 127,07              
4. ATOMBIKE TREK FORBIKES team 1983,56 Bradáč Daniel C 85,00 84,15 230,62 85,00 84,15 234,50 75,00 74,25 225,57 60,00 59,40 166,97 83,00 82,17 240,28 131,00 129,69 407,20 90,00 89,10 248,77 85,00 84,15 229,65
   Truksa Jakub A 81,00 78,57   81,00 78,57   83,00 80,51   81,00 78,57   83,00 80,51   133,00 129,01   85,00 82,45   77,00 74,69  
   Regula Jakub A 70,00 67,90   74,00 71,78   73,00 70,81         80,00 77,60   128,00 124,16         73,00 70,81  
   Ečer Tomáš B             58,00 58,00   29,00 29,00   62,00 62,00                    
  Cibulka Martin C -           70,00 69,30               121,00 119,79   78,00 77,22        
   Hájek Daniel A 45,00 43,65                                            
   Karban Štěpán C -     -     -     -     -     150,00 148,50   -     -    
5. Bike tým Dům Barev Český Krumlov 1780,01  Tomišová Alena H 70,00 68,60 197,26 80,00 78,40 233,25     198,45 81,00 79,38 214,82 -   164,09 120,00 117,60 363,65 -   197,89 -   210,60
   Homolka Jiří D 61,00 57,95   82,00 77,90   -     -     -     130,00 123,50   85,00 80,75   -    
   Mičan František A 70,00 67,90   70,00 67,90   65,00 63,05   62,00 60,14   63,00 61,11   115,00 111,55   62,00 60,14   80,00 77,60  
   Koblasová Jana H 62,00 60,76   61,00 59,78   -     -     -     111,00 108,78   -     -    
   Velíšek Václav D       58,00 55,10   55,00 52,25   -     49,00 46,55   -     60,00 57,00   59,00 56,05  
   Kelner Miroslav C 59,00 58,41   55,00 54,45   60,00 59,40   61,00 60,39   57,00 56,43   108,00 106,92   57,00 56,43   -    
  Babidorič Vladimír D 60,00 57,00   81,00 76,95   80,00 76,00   79,00 75,05   -     129,00 122,55         81,00 76,95  
6. GS cyklo team Jistebnice B 1747,35  Nováková Nikola Z     187,75 80,00 80,00 208,90 70,00 70,00 207,95 60,00 60,00 188,50 63,00 63,00 206,00 112,00 112,00 340,00 65,00 65,00 206,75 65,00 65,00 201,50
   Šitner Jaroslav M3 61,00 61,00   70,00 70,00         57,00 57,00   63,00 63,00   113,00 113,00   80,00 80,00   62,00 62,00  
   Hořejší Jana F 65,00 61,75   62,00 58,90         70,00 66,50   65,00 61,75   120,00 114,00   65,00 61,75   70,00 66,50  
   Plocha František D 57,00 54,15   60,00 57,00         58,00 55,10         110,00 104,50              
  Capouch David A 53,00 51,41   57,00 55,29         43,00 41,71   55,00 53,35   104,00 100,88   55,00 53,35   65,00 63,05  
   Rybařík Pavel D 59,00 56,05         61,00 57,95   63,00 59,85                          
   Nováková Kristýna Z3 65,00 65,00         80,00 80,00   62,00 62,00   80,00 80,00   113,00 113,00   61,00 61,00   70,00 70,00  
7. BIKE TEAM VODŇANY 1578,98  Petáková Veronika Z3     154,84 65,00 65,00 167,41 63,00 63,00 184,90 58,00 58,00 162,76 61,00 61,00 187,10 111,00 111,00 334,10 62,00 62,00 191,98 63,00 63,00 195,89
   Zástava Pavel A 55,00 53,35   53,00 51,41   60,00 58,20   69,00 66,93   79,00 76,63   129,00 125,13   80,00 77,60   74,00 71,78  
   Vobr Pavel B       51,00 51,00   -     -     -     -     -     -    
   Peták Jakub A 43,00 41,71   46,00 44,62   -     39,00 37,83   51,00 49,47   101,00 97,97   54,00 52,38   63,00 61,11  
   Peták Martin C 33,00 32,67   40,00 39,20   44,00 43,56   31,00 30,69   30,00 29,70   85,00 84,15   41,00 40,59   48,00 47,52  
   Peták Libor C       38,00 37,62   37,00 36,63   27,00 26,73   26,00 25,74   81,00 80,19   42,00 41,58   47,00 46,53  
  Brehovská Lenka H 61,00 59,78         65,00 63,70               -     -     -    
8. GALAXY BIKE Tálín 1484,76 Eliášek Martin B 72,00 72,00 196,11 69,00 69,00 193,37 64,00 64,00 64,00 64,00 64,00 182,38     185,38 107,00 107,00 324,76 77,00 77,00 217,77 62,00 62,00 118,00
  Kotačka Michal C 63,00 62,37   63,00 62,37         63,00 62,37   62,00 61,38         63,00 62,37        
  Holub Martin B 55,00 55,00   62,00 62,00         58,00 58,00         108,00 108,00   0,00 0,00        
  Bartošová Lucie H 63,00 61,74   62,00 60,76         -     -     112,00 109,76   80,00 78,40        
  Kotačka Martin B 53,00 53,00   60,00 60,00         62,00 62,00   62,00 62,00   105,00 105,00   59,00 59,00        
  Polanský Ondřej M 53,00 53,00   59,00 59,00         48,00 48,00   59,00 59,00   102,00 102,00   58,00 58,00   56,00 56,00  
  Šubrt Stanislav D 54,00 51,30   -           -     -     -     -     -    
9. GALAXY CYKLO ŠVEC B 1381,47 Hyšpler Robin A     95,90 65,00 63,05 167,81     115,43 18,00 17,46 169,32 62,00 60,14 112,52 112,00 108,64 347,23 61,00 59,17 190,77 70,00 67,90 182,49
  Dvořák Vojtěch A       60,00 58,20   62,00 60,14         -     -           -    
  Bušek Lukáš A 56,00 54,32   48,00 46,56   57,00 55,29   48,00 46,56   54,00 52,38   107,00 103,79   53,00 51,41   62,00 60,14  
  Dušek Radek C 42,00 41,58   47,00 46,53         51,00 50,49         114,00 112,86   44,00 43,56   55,00 54,45  
  Blecha Karel                                                  
  Karella Michal C                   73,00 72,27         127,00 125,73   81,00 80,19        
10. M2C 1065,82 Jarníková Jitka F     36,00 63,00 59,85 111,85     61,00 79,00 77,42 112,05     145,50 -   260,00     163,30 65,00 61,75 171,75
  Dostál Ivo B -     52,00 52,00               38,00 38,00   85,00 85,00   38,00 38,00   58,00 58,00  
  Scheithauer Jaroslav B 36,00 36,00         30,00 30,00               76,00 76,00   42,00 42,00   52,00 52,00  
  Kudrna Pavel B             31,00 31,00   23,00 23,00   41,00 41,00   99,00 99,00              
  Bímová Ladislava F                         70,00 66,50         85,00 83,30        
  Vaněk Daniel B -                 16,00 16,00                          
  Ulman Marek                                                  
11. ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV 965,07 Haselbauerová Anna F -   148,50 70,00 66,50 195,73     36,00       -   74,25 130,00 123,50 328,43     118,80     63,36
  Lintner Pavel C 75,00 74,25   72,00 71,28               37,00 36,63   116,00 114,84   72,00 71,28   64,00 63,36  
  Švec Jan C 38,00 37,62                     38,00 37,62   91,00 90,09   48,00 47,52        
  Fric František D -     61,00 57,95                                      
  Pícha Josef C 37,00 36,63                                            
  Mikula Petr B -           36,00 36,00