Sportbase Výsledky

Gladiator Race Holice

20.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

cyklomaraton HK 2016

5.6. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Gladiator Race Milovice

8.5. 2016

Zde si můžete prohlédnout

fotografie z tratě závodu.

 

Maraton Kuks 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

GP Dříteč 2016

24.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Stračova 2016

19.3. 2016

Zde si můžete prohlédnout

cílové fotografie.

 

Okolo Česka 2015

10.6. 2015

Realizujeme On-Line sledování

polohy Dana Polmana v 

projektu Praha - Sněžka.

Více o projektu zde

On-Line sledování zde

 

 

 

Celkové výsledky

hlavička

2014, galaxy
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Poř. ▲JménoRočníkTeamBody za jednotlivé závody∑ bodů
1Jarošová Emílie2009Galaxy Bike Tálín302330-303520-148
1Šuta Jan2008Dům Barev Český Krumlov3025-23-3530-150
1Navrkalová Nikola2005CKK Znojmo3030-30304025-160
1Štrobl Vojtěch2005Dům Barev Český Krumlov2523-23213125-127
1Žipek Radek2002Strakonice3023--3035--143
1Navrkalová Michaela2002CKK Znojmo3030-30252830-148
1Kheková Anna2000Kraken Team Dobříš2325-252531--129
1Soukup Vojtěch2000Z Bike Team Třeboň-25-25-4030-150
1Nováková Kristýna1998GS cyklo team Jistebnice65080628011361-408
1Truhlář Josef1996CKK Znojmo626380608010965-397
1Lev Tomáš1993NORCOBIKES--------0
1Hosnedlová Markéta1992Žižkov--------0
1Ďuriga Jakub1988--------0
1Truksa Jakub1987ATOMBIKE TREK FORBIKES team818183818313385-465
1Cesnaková Milena1985UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT-100100100100-100-500
1Čech Jakub1985HCDCXC--------0
1Tomeček Zdeněk1979GS cyklo team Jistebnice08581859012590-480
1Bradáč Petr1979OS Praha 8--------0
1Klierová Alena1978BG - Specialized-----130--130
1Spěšný Milan1977BG - Velo-----130--130
1Ryjáček/Hořejší Filip/Jiří1975www.apex-bike.cz80--8080-80-400
1Vašinová Markéta1975Sokol Horní Brusnice--------0
1Hořejší Jana1974GS cyklo team Jistebnice65620706512065-390
1Müller Patrik1973BIG SHOCK TEAM-100--100140100-530
1Šustková- Patočková Petra1972VZS Ostrava--------0
1Fuksa Radek ,Kocánková Natálka1970BIKEPART.CZ------70-70
1Kodr Karel1970Žižkov--------0
1Matlášková Jana1966Cyklo Jiřička1009085900140100-530
1Truhlářová Elena1965Sokol Kobylisy--------0
1Březina Petr1962Inkospor 100---100135100-520
1Schovánek Milan1962Krčský les B--------0
1Potoček Josef1955Praha 3--------0
1Svoboda Jiří1954Ugo Allivictus Čistý sport658080708013070-440
1Cvanciger Miroslav1954--------0
1Svobodová Dana1952Příbram--------0
1Svoboda Václav1949JKM České Budějovice--------0
1Makalová Helena1945--------0
1Svoboda Jan1942Příbram--------0
1Hlušička Josef1938L150--------0
2Kotačka Robin2008Galaxy Bike Tálín2330-25303325-143
2Klacková Kamila2008Lykoklub Prachatice2525---4025-136
2Hronek Jaroslav2007Galaxy Bike Tálín1720-21192820-108
2Divišová Klára2005Cyklo Extra Cannondale Team České Budějovice2523-20233523-129
2Minaříková-Hronková Klára2003Galaxy Bike Tálín2117--212521-113
2Štěpán Jiří2002www.vikingfootwear.cz2521-21-2830-134
2Bacílek Jakub2001SK Velo Praha212130--3325-130
2Šitnerová Dana2001GS Cyklo Team Jistebnice2123-21-30--125
2Šitner Jaroslav1999GS cyklo team Jistebnice61700576311380-388
2Nováková Nikola1998GS cyklo team Jistebnice08070606311265-392
2Drinka Daniel1994BG - SK Velo Praha-----120--120
2Hakl Filip1993Vysočina Cycling828277756113081-452
2Kreibich Štěpán1993SPOKE.cz--------0
2Sidor Alexandr1992RM TEAM--------0
2Vaňková Tereza1991MKV sport---859014090-495
2Šneberger Jan1985Falcon Rokycany--------0
2Burdová Kamila1984--------0
2Bambula Stanislav1983ČEZ Cyklo Team Tábor8180-7385140--459
2Belák/Hronek Jan/Jaroslav1980Galaxy Bike Tálín-7070065130--400
2Hnilička Tomáš1977Asi Dobrý--------0
2Kornalíková Eva1976Galaxy CykloŠvec90100083015090-520
2Ratajová Miroslava1974cfp.cz7061---1130-244
2Bradáč Daniel1973ATOMBIKE TREK FORBIKES team858575608313190-476
2Žák Ondřej1972Tachlovice--------0
2Gábriš Jan1963Oceloví letci8283--9013390-479
2Lauerová Eva1956BG - Laueři-----120--120
2Mengler Zdeněk1955--------0
2Ošmera Jan19548065-80-12080-440
2Ge Evžen1954Trailpoint--------0
2Navrátil Josef1949S.K. Strašnice--------0
2Preislerová Jiřina1948sabzo--------0
2Čech Jaroslav1941Liga 100 Praha--------0
2Ulrich Josef1937LIGA 100 Praha--------0
3Kelner Lukáš2008Dům Barev Český Krumlov2523-30214023-141
3Bartošová Kateřina2008Galaxy Bike Tálín2320---3321-122
3Jaroš Nikola2007Galaxy Bike Tálín191923-182619-107
3Kotačková Tereza2006Galaxy Bike Talín21--21202518-105
3Štrobl Pavel2003Dům Barev Český Krumlov1918-20212323-106
3Macháčková Barbora20022521---3325-104
3Ženíšková Pavla2001Ly:ko Klub Prachatice3030---35--95
3Řimnáč Martin2000Z Bike Team Třeboň-17-23253123-125
3ŠVRČKOVÁ Barbora1998Kompava H-Triathlon team Skalica07065637011570-390
3Novák Radek1997GS cyklo team Jistebnice7065065011060-370
3Nováková Veronika1994Oceloví Letci ATOMBIKE10085083851350-488
3Plicka Jiří1994--------0
3Indra Martin1992--------0
3Pokorná Kateřina1991--------0
3Zástava Pavel1987BIKE TEAM VODŇANY555360697912980-431
3Majtán Marek1987UFC - RIDE--------0
3Růžičková Vanda1982BG - Brzda pokroku-----115--115
3Frýba Lukáš 1982Cycling827907401220-438
3Trčka Petr1982BG - POC Sports Team-----115--115
3Bohůnek Miloslav1977Scott Racing KV--------0
3Hodáňová Jitka1975SK Prima Polička8385-8010013583-486
3Vosáhlo Roman1973www.vikingfootwear.cz909008501320-459
3Slámová Jitka1971očka--808080---240
3Vojtěch Pavel Jan Šuk1964ELCO Nymburk-80-7070-65-355
3Maleček Petr1963XCR Svorada SiDi8585-8282132--466
3Pavelka Vladimir1950CKK Znojmo636161626211563-365
3Polák Pavel1946SJ Ski--------0
3Řápek Václav1942AVC - Praha--------0
4Truhlařová Natálie2009CKK Znojmo21192117232319-107
4Rybařík Tomáš2008GS cyklo team Jistebnice20-2320-29--92
4Divišová Kristýna2007Cyklo Extra Cannondale Team České Budějovice1819-19192819-104
4Dvouletý Michal2006KOLA CÍHAL--3030--30-90
4Kotačka Filip2003GALAXY BIKE TÁLÍN1817-1818-21-92
4Pokorná Petra2003MTB Citrus Team231830-----71
4Říha Kryštof2000Z - Bike Team Třeboň2523-0-3021-124
4Kofroňová Karolína2000CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV25----33--58
4Petáková Veronika1999Bike team Vodňany06563586111162-364
4Blažek Lukáš1998VelosportHB Jihlava59063616510570-366
4Vavřinec Jakub1993SPOKE--------0
4Šembera Ondřej1993Freevideo--------0
4Regula Jakub1988ATOMBIKE TREK FORBIKES team7074730801280-428
4Volfová Adéla1987cai--------0
4Kolářová Anna1986Velosport Valenta Scott Team7070-808013080-440
4Valecký Lukáš1983--------0
4Tybitancl Lukáš1982BS JOMA Jindřichův Hradec7776077811260-437
4Smrt Jaroslav1981BG-----113--113
4Oplatek Jiří1976BONBON Praha--------0
4Bacílková Lenka1973Oceloví letci82838377901330-471
4Veselý Miloš197308178818212883-455
4Rubínová Kateřina1967Dimenze--7065--80-215
4Babidorič Vladimír1964Dům Barev Č.Krumlov60818079-1290-450
4Nechvátal František1953Cyklo Kněžice7070656370065-340
4Šůcha Václav1946SV Stříbro--------0
4Dvouletý/Dvouletý Vladimír/Filip1942Kola Číhal06565630063-256
5Hronková Tereza2011Galaxy Bike Tálín-13-13201615-78
5Křešnička Michal2010Dům Barev Český Krumlov1315-1692118-88
5Pilař Patrik2006Netolice2316---33--72
5Ženíšková Petra2006Lyko Prachatice2325---31--79
5Viktorová Nela2004Lykoklub Prachatice-25---35--60
5Lolacher Tomáš2003Dům barev Český Krumlov2120----25-66
5Bajer Tomáš2001Z Bike Team Třeboň2320---3520-119
5Součková Celestýna2000CEZ TÁBOR-----40--40
5Kubů Pavlína1999GS cyklo team Jistebnice63--5960110--354
5Blažek Jakub1998VelosportHB Jihlava58062525810461-345
5Pribula Lukáš1994koloshop--------0
5Kudlák Tomáš1993Galaxy Cyklo Švec475156717812779-427
5Kozáková Lucie1989GALAXY CykloŠvec636265636300-334
5Tvrdek Vojtěch1989Beroun Riders--------0
5Merjavá Jana1986--------0
5Píša Ondřej1985SK Svěrák--------0
5Janoš Roman Kotas Tomáš1980TÜV SÜD Rusavabike--80-----80
5Tomišová Alena1979Dům Barev Č.Krumlov7080081-120--351
5Pavarči Luboš1976--------0
5Diviš Jiří1975CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM76720758011863-424
5Haselbauerová Anna1974Švec cykloteam Soběslav-70---130--200
5Pivec Vlastislav1971CT Kardašova Řečice7979-747712579-439
5Raufer Martin1967BG - Velo-----112--112
5Pinďák Jiří1960Oceloví letci818076787912683-449
5Janura Jan1954SK KBELY--7065----135
5Čech Karel1945Ilar Praha--------0
6Váchová Kristýna2010Dům Barev Český Krumlov---15-22--53
6Hemza Marek2009SEZ.ÚSTÍ----2330--53
6Malátová Eva2007Galaxy Bike Tálín1921---26--66
6Tuháček Pavel2006Lyko Klub Prachatice-30---40--70
6Štěpková Kristýna2004Lykoklub Prachatice-23---30--53
6Hemza Martin2003SEZ.ÚSTÍ----1929--48
6Nezvedová Karolína2001MORAVEC TEAM BENEŠOV----30---30
6Janů Kamila2000Velosport Valenta Scott Team-----13080-210
6Jáchim Jan2000Z Bike Team Třeboň17--2120---77
6Vačlena Ondřej1999GS cyklo team Jistebnice5700516010662-344
6Šmíd Daniel1997SATANBIKERS--------0
6Marilovic Nikola1994--------0
6Mičan František1987Dům Barev Č.Krumlov707065626311562-400
6Kuťková Katarína1986TJ Břeclav--------0
6Pichlíková Jana1985Sport bike Strakonice8080---150--310
6Ekl Tomáš1983Iron Stars Beroun--------0
6Bartošová Lucie1982Galaxy Bike Talín6362---11280-317
6Navrkal Michal1976CKK ZNOJMO60630807011060-403
6Kupidlovský Daniel1976Stodůlky--------0
6Němeček/Kamenár Sláva/Evžen1975Jistebnice---65----65
6Hrubá Hana1973KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ63-------143
6KOPIC Petr1965Galaxy Cyklo Švec545668567512380-421
6Jára Jaroslav1964BG - Golf klub Plzeň - Dýšina-----111--111
6Peltan Zdeněk1959Cyklo Lipí807907780082-401
6Kolář Antonín 1949Author bike centrum Sedláček - Příbram 059---00-124
7Dvouletý Adam2009KOLA CÍHAL--3021----51
7Láchová Dita2008Lykoklub Prachatice-21---31--52
7Lácha Adam2005Lykoklub Prachatice-25---35--60
7Radová Daniela2005Benešov------30-60
7Hejhalová Dagmar2003Dukla Praha-----40--40
7Vlasatý Jakub2003Lykoklub Prachatice20----26--46
7Komendová Eliška2001APER-LAHOFER---6162---123
7Hazová Michaela2001KH TOUR CZECH CYCLING TEAM---30----30
7Pokorný Patrik2001MTB citrus team181825-----61
7Pikl Vladan1999Z Bike Team Třeboň556059535410359-338
7Mareš Karel1994DEMON Bikers--------0
7Ivanov Andrii1992PSK Trancarpatia Malyy Team UKR--------0
7Marek Adam1989BH BIKE Šumperk--------0
7Růžičková Iva1989--------0
7hyšpler Robin1986galaxy cyklo Švec0650186211261-370
7Dvořáková Marie1985Fitness Bikes Team---90--70-245
7Štětina Michal1983Explosiw Bike Team7370---10979-402
7Koblasová Jana1982Dům Barev Č.Krumlov6261---111--234
7Hronek+Hronková Jaroslav+Klára1980GALAXY BIKE TÁLÍN---62----62
7Spudich Jiří1978BG-----110--110
7Jeníček Antonín1975Rotunda Team--------0
7Polák Martin1972GS cyklo team Jistebnice8070007012080-420
7Járníková Jitka1968M2C063----0-128
7Tuháček Milan1964Rotorbike65630706511380-398
7Vejvoda František1944Galaxy Bike Tálín61-------122
8Tomečková Tereza2010GS cyklo team Jistebnice---21-30--51
8Viktora Michal2010Lykoklub Prachatice-19---23--42
8Pešičková Veronika2006Galaxy bike Tálín20----24--44
8Batelka Libor2005OSOVÁ BÍTÝŠKA---2525---50
8Jelínek Marek2003APER-LAHOFER---2520---45
8Černohorská Jitka2002LYKO KLUB PRACHATICE-----31--31
8Nový Jakub2001ČEZ Cyklo Team Tábor3030------60
8Naumanová Kateřina2001SK TOUR SPORT TŘEBÍČ---23----23
8Strmiska Jan1998DOKIE.cz--------0
8Polanský Ondřej1997Galaxy Bike Tálín5359-485910258-334
8Vrbata David1997--------0
8Bodláková Anna1996DUKLA PRAHA-----120--120
8Holubovský Zbyněk1993Galaxy CykloŠvec780079821310-370
8Losos Radek1986Týn nad Vltavou--------0
8Olbertová Jana1985Inkospor Team.cz---7065---135
8Kališ Petr1984676462687010678-392
8Hoštěcká Hanna1983Báječné ženy v běhu--------0
8Kraus Tomáš1980BG - Specialized-----109--109
8Sechovcová Jana1978MTB CITRUS TEAM00625701100-229
8Laňka Karel1968Písek800-717112274-418
8Skoták Miroslav1960CykloHobby Rynárec560-705610862-371
8Lenc Jiří1954Šutri6260------122
8Vnuková Jaroslava 1951Dexter BSK racing------61-122
9Kotačková Eliška2010GALAXY BIKE TÁLÍN18--1217---47
9Sochor Petr2008Vodňany, Radčice 632120------41
9Cibulková Tereza2006Atombike Trek For Bikes------21-42
9Toncar Pavel2005Lyko Klub Prachatice-21---29--50
9Pešička Michal2003Galaxy Bike Tálín17----25--42
9Pánková Viktorie2002CK Sport Beran Chrást--------30
9Studenovský Vojtěch2001GS Technik Cyklo Team Jistebnice20----29--49
9Kofroňová Karolína2000CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV-----109--109
9Studenovský Radek1997GS Technik Cykloteam Jistebnice6380---108--321
9Cvinger Adam1997--------0
9Marek Jan1995Mama Milk Riders--------0
9Váňová Martina1994Velosport Valenta Scott Team-----120--120
9Hlaváč Martin1988Ak Moravská Třebová--------0
9Kordík Tomáš1986Explosiw Bike Team5954-596010956-357
9Hořejší Lenka1981SK Opařany--------0
9Ebertová Linda1975apex-bike Tábor-63---130--193
9Vopálenský Martin1975Velosport Valenta Scott Team-61-767911262-390
9Boukal Jiří1969BG -----108--108
9Lintner Pavel1968Švec cykloteam Soběslav7572003711672-399
9Svobodová Jarmila1965CK Kučera---5761---118
9Homolka pavel196363650616111165-369
9Klíma Václav1945Cyklo Velešín-----113--113
10Cibulková Agáta2010Atombike Trek For Bikes-----25--42
10Šmejkal Jan2008SDH MAKOV-----31--31
10Migl Mikuláš2006Dům Barev Český Krumlov1618------34
10Nováková Denisa2005JISTEBNICE-----33--33
10Hudečková Kateřina2003Cyklo MxM Hulín----30---30
10Čekal Josef2002Author Bike Centrum Sedláček-----40--40
10Grym Tadeáš2001GS JISTEBNICE16----26--42
10Pikl Martin1999Z Bike Team Třeboň5457530529955-320
10Průdková Barbora1996Nutrend Specialized---80----80
10Tichý Daniel1995Cykloklub Chýnov6359--5911160-352
10Míšek Petr1993BG-----107--107
10Zich Adam1990JOMA--------0
10Chromá Romana 1985Mann-Hummel sport team61--58----119
10Pešek Michal1983Žižkov žuch--------0
10Šibravová Lenka1982KERTEAM--------0
10Eliášek Martin1979Galaxy bike Tálín72696464010777-389
10Klvačová Kamila1975Cbase--8080----160
10Šaroun Libor1973CKK Znojmo06580706511565-395
10Boukalová Petra1972VIŠŇOVÁ-----115--115
10Homolka Jiří1961Dům Barev Č.Krumlov6182---13085-358
10Grygar Jiří1951Hu Hu Racing Team Opava--5259----111
11Váchová Šárka2010Dům Barev Český Krumlov---14-26--40
11Batelka René2008OSOVÁ BÍTÝŠKA---1811---29
11Číhal Vojtěch2005Lucky Cow Motorcycles----30---30
11Rupová Dominika 2005--30-----30
11Studenovský Václav2004GS Cyklo team Jistebnice16----24--40
11Dostálová Lucie2003Lyko Klub Prachatice-----29--29
11Michal Jakub2001ROUCHOVANY---2021---41
11Hořejší Jiří1999GS cyklo team Jistebnice48550465710056-316
11Baarová Petra1998Gymnázium - Cyklo Míčka Sušice80-------80
11Bušek Lukáš1989Galaxy CykloŠvec564857485410753-336
11Řízková Magdalena1987TJ Lužnice Tábor-90------90
11Rybařík Ivan1981UGO-ALLIVICTUS-ČISTÝ SPORT100----150100-350
11Kristková Helena1975SYMBIO+ CANNONDALE8070------150
11Novák Vladimír1972GS cyklo team Jistebnice7876716976073-374
11Přibylová Dagmar1971---54--60-114
11Veselý Rostislav1967BG-----106--106
11Klimeš Miloš1955KC Brno5256-555110761-337
11Bažant Zdeněk1953Olomouc----65---65
12Simbartl Richard2009ČISTÝ SPORT POLIČKA-----28--28
12Klacková Simona2009Prachatice-17---21--38
12Němečková Žaneta2006GS Team SPSVD-----30--30
12Seidl Jan2005BMX Pardubice30-------30
12Turek Vojtěch2003Lyko Klub PT2316------39
12Šafaříková Klára2002FOFR FORCE TEAM-----27--27
12Velíšek Václav2000Dům barev Český Krumlov1919------38
12Otepka Filip1999Z BIKE TEAM TŘEBOŇ475404555054-264
12Trčková Daniela1998Česká Spořitelna Bike Team--------80
12Capouch David1995GS cyklo team Jistebnice53570435510455-336
12Bednaříková Jana1988AMENITY-EXTREM SPORT TEAM--90-----90
12Veselá Kateřina1977------65-135
12Kotačka Martin1977Galaxy Bike Tálín53600626210559-348
12Havel Radomír1973BG - Golf klub Plzeň - Dýšina-----105--105
12Khek Roman1967Kraken team Dobříš535459575811058-363
12Neumann Radek1964Cyklo Švec8080---130--290
12Lauerová Eva1956BG - Laueři-----112--112
12Barták Vladimír1946Šrouby ,Matice Bártová Prachatice-63------63
13Šutová Zita2011Dům barev Český Krumlov-15---17--32
13Podzimek Radim2009-----27--27
13Novák Petr2005Padařov-----30--30
13Šmejkalová Nikola2005SDH MAKOV-----29--29
13Srnská Patricie2004POLIČKA-----26--26
13Fiedler Zdeněk2002LYKO KLUB PRACHATICE-----33--33
13Hudeček Dalibor2000Cyklo MxM Hulín----30---30
13Sedláček Vojtěch1999AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM-----115--180
13Březinová Judita199670-------70
13Kolašínová Johana1989SUPERIOR RIDERS--85-----85
13Jelínek Viktor1985Dům Barev Č.Krumlov061--5813282-333
13Mašlaňová Martina1982Praha----62---127
13Putschögl Jan1976Progress sportswear52594961591040-342
13Dalecký Michal1968BG - AMB Modely-----104--104
13Žáčková Jana1967Dexter BSK racing80-------80
13Schmied Bedřich1967575961586111356-359
13Plocha František1958GS cyklo team Jistebnice576005801100-285
13Krkoška Jiljí1951MTB ONDŘEJNÍK--63-----63
14Holubovská Denisa2009GALAXY CYKLOŠVEC--20110---31
14Škorpil Teodor2009-----26--26
14Srnská Veronika2007ČISTÝ SPORT POLIČKA-----27--27
14Kub Adam2005Dům barev Český Krumlov1812------30
14Hynšt Štěpán2004GS Cykloteam Jistebnice-----31--31
14Hovořáková Karolína2003--25-----25
14Antal Andrej2001TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN---30----30
14Doležal Vladislav1999Česká Spořitelna Specialized Junior MTB Team60----120--180
14Czeczinkarová Jana1997Big Shock Team---70----70
14Trnka Filip1995Z Bike Team Třeboň5855040481080-330
14Procházková Kamila1988SINTESI PRIMA DONNA--83-----83
14Brehovská Lenka1984BIKE TEAM VODŇANY6106500---126
14Šnajdr Zbyněk1977BG - LM Dukla Mělník-----103--103
14Pokorný Petr1975MTB CITRUS TEAM38553947499651-298
14Bártová Růžena1968Šrouby ,Matice Bártová Prachatice-80------80
14Kelner Miroslav1967Dům Barev Č.Krumlov595560615710857-345
14Velíšek Václav1957Dům Barev Č.Krumlov05855-49-60-281
14Pidrman Miroslav1953Bike Team Újezd nad Lesy----63---63
15Stehlíková Lucie2008BŘEZÍ---30----30
15Záhorec Michal2008Author Team Stupno--------25
15Kašárková Sabina2005Cyklo centrum Kašárek --25-----25
15Kroc Vladimír2005Author Team Stupno--------30
15Pytlová Eva2003SK BAGBIKE RUBING---25----25
15Drha Tadeáš2002Lyko Klub Prachatice-30------30
15Matoušek Jan2001BOŽETICE-----28--28
15Nezvedová Věra1998MORAVEC TEAM BENEŠOV----65---65
15Březina Jonáš 1998Kola - BBM.cz65----111--176
15Peták Jakub1994Bike team Vodňany4346-395110154-315
15Naďová Petra1988Team Goofy---82----82
15Pešková Radka1978BIKE TEAM VODŇANY5960-0-0--119
15Stehlík Petr1977BI ESSE85----128--295
15Krůček Petr1969BG - ALL Training-----102--102
15Hlinka Petr1966Z bike team Třeboň 515154505210651-328
15Bímová Ladislava1962M2C----70---70
15Matoušek Otta1955ITchampions9010081-0---271
15Weber Libor1954--------63
16Hanyková Adélka2008Kostelec nad Orlicí------30-30
16Vostal Eda2008TJ Spartak----25---25
16Neumanová Kristýna2007SK TOUR SPORT TŘEBÍČ---25----25
16Partl Václav2006Dům Barev Český Krumlov1414------28
16Nováková Natálie2004JISTEBNICE-----24--24
16Bohdalovský Jiří2002SK Jiří Team Ostrava --30-----30
16Komma Maxmilián2001Mlýny-----27--27
16Neumanová Tereza1998SK Tour Sport Třebíč---65----65
16Písařík Štěpán19965658055000-169
16Papež Vojtěch1992UGO Allivictus Čistý sport80100---130--310
16Novotná Martina1988TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM--82-----82
16Holub Martin1978Galaxy bike Tálín5562-58-108--283
16Michlová Veronika1977Rezavá vrtule-----115--115
16Ondráček Hynek1973BG - panska-jizda.cz-----101--101
16Raba Tomáš1965BS JOMA Jindřichův Hradec07469001020-317
16Kroupa Stanislav1959České Budějovice535752535200-267
16Doláková Táňa1958Dilfist065------65
16Mázl Miroslav1947Spartak Vrchlabí------62-62
17Kuběj Radim2009Sport Školka Rožnov--25-----25
17Bízková Bára2008Čkyně-30------30
17Zavřelová Adéla2007Veverská Bítýška----25---25
17Šlechta David2005KAMENNÁ LHOTA-----27--27
17Antal Michal2003TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN---30----30
17Drbohlavová Eliška2003Dobřichovice--------23
17Hemza Michael2001SEZ.ÚSTÍ----025--25
17Váňová Gabriela1999MM Auto MTB Team------63-63
17Rytíř Jiří1999GS Technik Cyklo team Jistebnice52----98--150
17Hlinka Ondřej1995Z bike team Třeboň 0505353521020-310
17Dynka Vít1985BG-----100--100
17Hapalová Iva1985--81-----81
17Haitl František1984Galaxy Hranice-77755576---283
17Klierová Alena1978BG - Specialized-----113--113
17Hodáň Petr1968SK Prima Polička070-5468068-317
17Kegler Milan1962Sportcomlex Breclav58-575253-0-220
17Vančová Tatiana1961CK Witzenmann Vlkanová--65-----65
17Šrot Radek1949HM Sport Český Krumlov-62------62
18Bartáček Jan2009CYKLOKLUB CHÝNOV-----25--25
18Grohová Lucie2008Author Team Stupno--------30
18Grch Daniel2005Author Team Stupno--------25
18janíčková Adriana2005--23-----23
18Radová Daniela2004BENEŠOV------23-23
18Němeček Ondřej2003SPSVD JISTEBNICE-----30--30
18Síbrt Jakub2001Jistebnice-----24--24
18Pytlová Markéta1999Sk Bagbike Rubing---57----57
18Petr Jan1999GS Cykloteam Jistebnice51----97--148
18Lank Martin1997BG - LANKOVI-----99--99
18Vrbová Veronika1987---81----81
18Kutina Josef1986Ckk znojmo4400334410051-298
18Novotný František1981Bikepart.cz-81---12080-281
18Kuchařová Jana1980Mann Hummel Sport Team-----109--109
18Kotačka Michal1974Galaxy bike Tálín636306362063-314
18Tuháček Vladimír1963SCV Blatna6270------214
18Váchalová Marie1953Radyně Bike Team--------63
18Bury Vladislav1953BT Kola Kaňkovský--62-----62
19Miňhová Zuzana2008-----29--29
19Rezner Martin2008Praha 8 Březinaves-----24--24
19Pivcová Žaneta2005CT KARDAŠOVA ŘEČICE---23----23
19Bartáček Jaroslav2005CYKLOKLUB CHYNOV-----25--25
19Moláková Barbora2004OKŘEŠICE----23---23
19Kofroň Radek2002CY Saunabar Horní Cerekev-----27--27
19Halásek Adam2000--23-----23
19Bartůněk Marek1998očka--7063----133
19Kutňáková Veronika1989Galaxy Team Hranice--80-----80
19Strieženec Martin1985Explosiw bike team7983-0-135--297
19Růžičková Vanda1982BG - Brzda pokroku-----108--108
19Kovářík Tomáš 1982SK Vlaška Dobříš7478---129--281
19Bíman Michal1971BG - STK Náčelníci-----98--98
19Dušek Radek1966Galaxy CykloŠvec4247051011444-311
19Zavadilová Drahoslava1961--63-----63
19bubla ladislav1959lowellpro racing team milevsko00---12070-190
19Farář Jiří1954Nýřany--------62
20Vaňková Nikola2009-----28--28
20Straka Matyáš2009-----22--22
20Jurica Samuel2006--25-----25
20Samohýlová Nikol2005Otrokovice--21-----21
20Schejbalová Tereza2004---23----23
20Molák Dominik2002OKŘEŠICE----25---25
20Vačlenka Lukáš2000GS CYKLO TEAM JISTEBNICE---19----19
20Skála Jaromír1998Česká spořitelna Specialized MTB Team-----130--130
20Kavalír Jakub1993ELEVEN RUBENA TEST TEAM-80----100-260
20Mrštíková Zuzana1989More Than Bikers--------70
20Jenčeková Veronika1981Eurofoam Sport---100----100
20Dvořák Patrik1979BG - Brzda pokroku-----97--97
20Dostál Ivo1977M2C-52--388538-271
20Pikl Vladan1972Z Bike Team Třeboň0495251279450-301
20Karchňáková Kateřina1970KAR sport Specialized---63----63
20Rybařík Pavel1957GS cyklo team Jistebnice5906163000-183
20Vařecha Josef1943Vinohradské šlapky------61-61
21Štěpková Petra2009Lykoklub Prachatice-----27--27
21Křivanec Šimon2008P.R.D.I. Plzeň--------21
21Simbartl Edvard2006ČISTÝ SPORT POLIČKA-----24--24
21Kuklínková Anna2005Zastávka----21---21
21Váchová Natálie2003--------21
21Vejvoda Jiří2002Ly:ko-25------25
21Chrz Petr2001Author Team Stupno--------18
21Fuk Pavel1997Velosport Valenta Scott Team---5970---129
21Albrecht Luboš1995Remex Team Kolín----6512059-244
21Čupová Jana1990Novatop Lapierre----70---70
21Trčka Karel1986BG - POC Sports Team-----96--96
21Gruchalová Lucie1984LowellPro Šafrata Bohumín--100-----100
21Klima David1979V-tour MTB Team---7275115--262
21Havranová Stanislava1970KT TRYSKOMYŠ------63-63
21Šulc Petr1968Galaxy Bike Tálín49--47439249-293
21Herník Petr1964Chrt Brno---10080---180
21Zelený Jiří1953CYKLOKLUB KNĚŽICE---61----61
22Kacina Michal2008--21-----21
22Bukovská Barbora2008--25-----25
22Štrobl Vojta2005Dům Barev Český Krumlov--------23
22Fošumová Rebeca2005-20------20
22Liebel Metud2003--25-----25
22Michalová Anna2003ROUCHOVANY---21----21
22Hlaváček Matouš2001Platan Protivín15-------15
22Doležal Václav1996ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team-----112--112
22Rezková Aneta1995SUPERIOR RIDERS--70-----70
22Stošek Martin1994Sram Robena Trek-----150--240
22Strejc Josef1984BG - Freeride-----95--95
22Vojtková Šárka1977--90-----90
22Miňha Petr1976GS cyklo team Jistebnice7171---113--255
22Ryšánková Soňa1974----63---63
22Kříž Milan1973MotoŠikule CITIZEN4046514147960-293
22Křepela Luděk1964očka--705947---176
22Fuchs Vladimír1954Outdoordnb Krnov----61---61
23Pláteníková Julie2009---25----25
23Pecka Štěpán2008------21-21
23Bosáková Tereza2006--20-----20
23Mezlík Daniel2005TJ SPARTAK TŘEBÍČ----23---23
23Beran Tomáš2003CK Sport Beran Chrást--------23
23Seidlová Johana2002Platan Protivín20-------20
23Kolakovský Robin2000Tvoje máma----56-53-109
23Znamenaný Zdeněk1989Veselí nad Lužnicí5073---99--222
23Kepková Monika1986--------65
23Szábo Miloš1981SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM5974---120--253
23Štryncl Luboš1980BG - Velo-----94--94
23Soukup Petr1970GALAXY CYKLOŠVEC080---130--290
23Voltr Josef1964Kraken Team Dobříš-62---112--174
23Pezová Hana1962Seat---85----85
23Janurová Marie1958SK KBELY--62-----62
23Zezula jaroslav1944Náměšť nad Oslavou----60---60
24Kupská Žaneta2009DOLNÍ KOUNICE----25---25
24Dostál Martin2008Ly-ko Pt-21------21
24Váchová Daniela2007--------20
24Holan Matyáš2005HC VLAŠIM------23-23
24Bajčíková Amélie2004Lyko Klub Prachatice-20------20
24Lavička David2003NILFISK ALTO PRO CYCLING---23----23
24Šedivý Jakub1998Kola - BBM.cz-----107--107
24Hofman Lukáš1991Ski a Bike Centrum Radotín-----14080-220
24Drengubáková Andrea1990Giant65-------65
24Pasák Jan1975natural fitness5680---116--252
24Šebek Jan1974BG - Cyklošviháci-----93--93
24Bukovjanová Věra196662-------62
24Kolda Michal1966uLiMAni2942474435870-283
24Bímová Ladislava1962BTK Euro bike0-----85-85
24RYŠKA Jiří1962MTB team Břeclav--505657---163
24Tyxa Václav1945KLADNO------60-60
25Křivanec Štěpán2008P.R.D.I. Plzeň--------20
25Bílková Barbora2008APEX-BIKE Klub-----24--24
25Jedličková Nela2007Autokarlov------20-20
25Michal Tom2007TEPELNÁ ČERPADLA IVT-----23--23
25Kupský Michal2004JUDO DOLNÍ KOUNICE----23---23
25Opravilová Jolana2004---20----20
25Zíka Marek1999GS cyklo team Jistebnice-----101--101
25Pospíšilová Dana1991INKOSPOR---65----65
25Bubílek Michal1986Kellys Bikeranch----100---200
25Kuchař Pavel1978Mann Hummel Sport Team37-3839-8647-247
25Bergh Hana1976CICLOPIA85-------85
25Šíma Jíří1970BG - LM Dukla Mělník-----92--92
25Karella Michal1969GALAXYCYKLOŠVEC00-73012781-281
25Selnarová Šárka1968Apexbike Tábor---62----62
25Peňáček Miroslav1964Půjčovna kol Lednice---9070---160
25Krkoška Štěpán1950OSTRAVICE--60-----60
26Kijonka Petr2009NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----20---20
26Jiříková Kristýna2008---23----23
26Hulbojova Tereza2007Třinec --19-----19
26Čekal Vojtěch2006ŘEVNOV-----22--22
26Chovanec Tomáš2004--23-----23
26Vitoklová Markéta2004Lyko Prachatice-19------19
26Lank Martin1997BG - LANKOVI-----96--96
26Tučková Monika1993Novatop Ghost-65------65
26Gold Zdeněk1987Superior Rybena Team--85100----185
26PÍŠA VÁCLAV1978ČSOB 7068---105--243
26Charvátová Kateřina1976AC Sparta Praha 3--------85
26Dvořáková Lenka1970Hluboká nad Vltavou------62-62
26Zástava Karel1969Aisin Písek585356450054-280
26Pajer Josef1961Polipsy Team51--460-58-155
26Slepička Pavel1958BG-GOLF PŘÍBRAM-----91--91
26Olša František1951CP Ivančice---60----60
27Proisl Filip2009------20-20
27Hochmanová Julie2008KOŠÍŘE------23-23
27Beran Lukáš2005CK Sport Beran Chrást--------21
27Kubíková Nikola2005--------18
27Holická Anna2004TJ Sokol Písek19-------19
27Bosák David2003--21-----21
27Studenovský Vojtěch2001GS Technik Cyklo Team Jistebnice-----95--95
27Paur Ondřej 1991Author team Stupno100-------183
27Hrušková Eliška1987Kalas Racing Team-63------63
27Písko jan1982Dům Barev Č.Krumlov5156---8352-242
27Cibulka Martin1974ATOMBIKE TREK FORBIKES team-0700012178-269
27Hymlar Jaroslav1974BG - Cyklošviháci-----90--90
27Smržová Soňa1971HaPe sport Brno----62---62
27Prskavcová Marcela1965SIX MONKEYS--------83
27Zdrálek Jan 1964Bike Part-----150--150
27Poul Jan1948BRNO----59---59
28Bukovský Ondřej2010--20-----20
28Dobešová Veronika2008--23-----23
28Marančová Andrea2007--18-----18
28Mikšl Rosta2005FC 4DU ČB21-------21
28Rubáš Kryštof2004--------21
28Máchal Tomáš1998Nové Dvory-----94--94
28Kopčáková Jana 1991NOVATOP GHOST--63-----63
28Hyneček Michal 1987Superior rubena team--90---90-180
28Zeemánková Katka1984---82----82
28Scheithauer Jaroslav1977M2C36030--7642-236
28Lukeš Dalibor1976BG - Cyklošviháci-----89--89
28Bacílková Lenka1973Oceloví letci--------62
28Marhoun Zdeněk19707773---117--267
28Reitinger Petr1964KTP Tábor-----140--140
28Puchner Josef1950Psota transport Znojmo--59-----59
29Šmejkal Ondra2011-----20--20
29Číhalová Karolína2010Lucky Cow Motorcycles----21---21
29Würknerová Adriana2007UGO - Allivictus - čistý sport17-------17
29Bradáč Adam2006Atombike Trek Forbikes Team------21-21
29Povala Ondřej2003--20-----20
29Grym Tadeáš1999GS Jistebnice-----93--93
29Moravec Jakub1995Z Bike Team Třeboň05202301030-178
29Capouchová Lucie1995GS cyklo team Jistebnice--------63
29Frana Jan1983BG - POC Sports Team-----88--88
29Zavadil Libor1975VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM900---133--223
29Peták Martin1974BIKE TEAM VODŇANY33404431308241-255
29Konopová Jana1966Author Team Stupno--------81
29Petruželová Eva1964SPEDOS--61-----61
29Stuna Josef1959Kaba Sport Chotěboř-----131--131
29Kubíček František1946RELAX DOBRÉ POLE---58----58
30Baťková Nicole2008BIKE TEAM ZÁLEŠNÁ---20----20
30Vrána Jakub2008---19----19
30Pinc Matyáš2006-----21--21
30Eliášková Aneta2005Galaxy bike Tálín16-------16
30Kofroň Radek2002CY Saunabar Horní Cerekev-----92--92
30ŠRŮTKA Jiří2002---19----19
30Drinka Daniel1994BG - SK Velo Praha-----11363-176
30Sýkorová Radka1988Sportcentrum Jičín--62-----62
30Jakeš Tomáš1975083---1350-218
30Válová Jitka1972Rožmitál B.H.A.--------80
30Stuchlíková Martina1971Valaští Bajkeři---61----61
30Skála Pavel1971Sport bike Strakonice6161---129--251
30Vršinský Ivan1968BG - Brzda pokroku-----87--87
30Künstner Jaroslav1958Horokolo-Jundrov480-414100-130
30Kohút miroslav1954--58-----58
31Zavřel Jiří2009Veverská Bítýška----19---19
31Půhoná Anna2008--------20
31Vostal Vilém2005TJ Spartak----20---20
31Šísl Bořek2004Lyko Prachatice-19------19
31Shorný Adam1998Nové Dvory-----91--91
31Andrle David1991Velosport Valenta Scott team90-------172
31Janoušková Klára1988Dry Team62-------62
31Havel Josef1982STATIKA JSKK-82---130--212
31Kerl Iva1977Author Team Stupno--------80
31Peták Libor1972BIKE TEAM VODŇANY0383727267842-242
31Komárková Jitka1970Symbio+Cannondale---60----60
31Polák Martin1962SYNERGA BIKE TEAM---7159---130
31Lauer Miloš1956BG - Laueři-----86--86
31Doleček Václav1949Levné Tisky Napajedla---57----57
32Koleňák Lukáš200919-------19
32Mládková Anna2008-----20--20
32Vaněk Michal2006---20----20
32Rydvan Daniel2004--19-----19
32Papež Vít1996UGO Allivictus Čistý sport80-------80
32Trojan Aleš1991Spectrumbike strojírenství Trojan ČB-56---110--166
32Salajkova Marika1989Canondale Senica---62----62
32Brewczynski Jan1986BG-----85--85
32Novák Richard1978Bikepart.cz-65----81-211
32Boudná Lucie1977ŽIVOT NA KOLECH----80---80
32Řezáčová Petra1972Cykloklub Oslavany----60---60
32Skalka Pavel19708380------240
32Doležel Radovan1963Jadomi Dobříš-----128--128
32Valko Eduard1952VITALIS TOPOLČANY--57-----57
33Holická Julie2010TJ Sokol Písek20-------20
33Hejduk Richard2009DIVIŠOV------19-19
33Holický Jáchym2007TJ Sokol Písek20-------20
33Jelínek Michal2003ČESKÁ LÍPA---17----17
33Průdek Matěj1997Bike2000---80----80
33Míšek Petr1993BG-----10558-163
33Lank Vojtěch 1992BG - LANKOVI-----84--84
33Smolková Ivona1989----62---62
33Janda Michal1979MTB Kácov----549453-201
33Jarníková Jitka1968M2C---79----79
33Selnar Jiří1965GS Cyklo team Jistebnice---686097--225
33Schiffer Andrea1958BIKE-HORNER.AT----59---59
33HOSÁK Milan1957UGO Allivictus Čistý sport-----127--127
33Keclík Jiří1953Jiří Team--56-----56
34Marek Václac2010Koník--------19
34Vojtěchová Valentýna2009APER-LAHOFER---19----19
34Vrba Daniel2007-----20--20
34Kubíček Šimon2003MIKULOV---16----16
34Pech Martin1997Symbio+cannondale--------80
34rohelová lucie1987karlova studánka--61-----61
34Ivan Bronislav1986GO! Galaxy Hranice-8079-----159
34Fajt Milan1977Eurofoam Team Brno---100100---200
34Stanislav Martin1975BG - LM Dukla Mělník-----83--83
34Janů Zdeňka1973--------79
34Henčlová Kamila1972Drásal Team Holešov---59----59
34Švec Jan1970Švec cyklo team Soběslav 38000389148-215
34Svoboda Leoš1963CK Kučera---6562---127
34Mikuláštík Josef1953BIKE TEAM POLICE--55-----55
35Svatoš Adam2011-----19--19
35Rothbauerová Karolína2009Galaxy Bike Talín19-------19
35Chromiak Jakub2007SKALICA SK---19----19
35Hajduch Jaroslav200415-------15
35Šafraník Kryštof1997CK DACOM PHARMA KYJOV---70----70
35Ostrá Lenka1991Brno----61---61
35Kocmánek Ladislav 1990---7777---154
35Doubek Miloš1981ČISTÝ SPORT75----124--199
35Sommerová Jana 1976GIANT SPORT TEAM BRNO---78----78
35Prošek Lukáš1974Ugo - Activus - Čistý sport0---79130--209
35Pospíšilová Jana1973ŽIVOT NA KOLE ROUSÍNOV----58---58
35Lank Karel1964BG - LANKOVI-----82--82
35Havelka Jan1963KPC PRAHA-----125--125
35Šivic Josef1944--54-----54
36Hájková Tereza2009-----19--19
36Číhal Šimon2008Lucky Cow Motorcycles----18---18
36Kabeš Adam2007Borotín-----19--19
36Švec Libor2004Galaxy bike Tálín14-------14
36Soldán Martin1996Novatop Lapierre--65-----65
36Martincová Andrea1992SK CYKLOCHLUBNA---61----61
36Vlk Pavel1991Author Sedláček Příbram7578------153
36Bujáčková Martina1978---76----76
36Viktora Jan19784557---95--197
36Ivičičová Petra1974---58----58
36Šesták Martin1969cyklotrenink.com65-----59-206
36Pritzl Vladimír196455-------117
36Sklář Petr1946LAND CO ZLÍN--53-----53
37Lašová Kristýna2010----19---19
37Giochalas Jorgos2008Galaxy bike Tálín18-------18
37Záhorec Matěj2006Author Team Stupno--------18
37Kofron Radek1998CT Saunabar Horní Cerekev13-------13
37Novotný Adam1998Remerx - Merida Team Kolín------63-63
37Klíma Petr1988bike klub sokolisti Namest nad Oslavou075-076---151
37Kramolišová Jitka1985sintesi prima donna--60-----60
37Kudrna Pavel1983M2C00312341990-194
37Strnadová Monika1979---75----75
37Paroulek Jaroslav 1970ELCO Nymburk-66-57--69-192
37Němcová Iveta1967PRAHA---56----56
37Jára Jaroslav1964BG - Golf klub Plzeň - Dýšina-----115--115
38Markovec Tadeáš2010Sak Lenora-18------18
38Kolínová Kateřina2008kolíni.cz-18------18
38Pecka Kryštof2006------18-18
38Chum Martin1996Sport bike Strakonice -62------62
38Mikolášek Jan1993VELOSPORT Valenta SCOTT Team---65--70-135
38Skanderová Kateřina1987----60---60
38Brejla Pavel197565-----57-186
38Hluchá Renáta1975BIKESTYLE.CZ---70----70
38Novák Tomáš1973Gylaxy-servis.cz--54--80--184
38SKLENÁŘOVÁ Caroline1968---55----55
38Probst Jiří1958Bike and surf team-----109--109
39Michal Jakub2011TEPELNÁ ČERPADLA IVT-----18--18
39Chocová Vanesa2008--------18
39Kaňka Jakub2006Jindřichův Hradec---18----18
39valný jan1996----62---62
39Josefík Martin1995SYMBIO+ CANNONDALE--6860----128
39Balounová Monika198860-------60
39Soukup Josef1981Cyklo Atom-----102--185
39Pavlíková Ivana1977------70-70
39Marek David1972cafeduras-52---124--176
39Pajerová Vladimíra1962Polipsy Team---53----53
39Slepička Pavel1958BG-GOLF PŘÍBRAM-----106--106
40Kaňková Míša2009JINDŘICHŮV HRADEC---18----18
40Chudoba Vladimír2008Hradec Králové----17---17
40Kubín Martin2005Psáre------17-17
40Tkadlec Ondřej1997---62----62
40Pražáková Zuzana1990Zapra MTB Team---60----60
40Jelínek Lukáš1988-----126--126
40Kubala Sylwia1981QBL--70-----70
40Hynšt František1979GS Cyklo team Jistebnice---71-109--180
40Bortlová Marie1970Fitklub---52----52
40Holeček Jan1966505064-----164
40Lauer Miloš1956BG - Laueři-----105--105
41Pecková Viktorie Anna2010------18-18
41Vaněk Tomáš2009---17----17
41Kubíček David2005MIKULOV---17----17
41Feith Marek1996Cycles Perfecta Ivančice----61---61
41Orbanová Jana1991--59-----59
41Markes Jiří1987Trimet Dobříš-49---0--124
41Hertlová Lucie1982SK Moravské přístroje----70---70
41Kníže David1982PRODOLI RACING TEAM8090---0--170
41Suchánek Jiří1974Velosport Valenta Scott Team08282-----164
41Lank Karel1964BG - LANKOVI-----104--104
42Hošková Jolana2011----18---18
42Kropík Tomáš2010Galaxy bike Tálín17-------17
42Ženíšek Martin2006-17------17
42Svoboda Michael1997-61------61
42Mošťková Jitka1994---59----59
42Stropnický Ondřej1987Prodoli racing team6163------124
42Strnad David1979B BRAUN MEDICAL S.R.O.---36-8746-169
42Dušková Štěpánka1975SK Vlaška065------65
42Kopecký Václav1967Libenice-----101--158
42Mašát Milan1962BS Joma Jindřichův Hradec---5150---101
43Bílková Anna2011APEX-BIKE Klub-----18--18
43Půhoný Martin2010--------17
43Přibyl Jakub2006SOKOLISTI NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----17---17
43Karsch Dominik19984EVER Cyklo Bulis--61-----61
43Michnica Martin 1988Eurofoam Sport Team65-----57-122
43Hejkrlíková Markéta1985---57----57
43Hladík Ondřej1976Nilfisk ALTO pro cycling-62---104--166
43Říhová Lucie1976SK Sazička Rosice---65----65
43Vacenovsky Vit1968KT Tryskomyš-77----76-153
43Salač Petr1959AMENITY - EXTREM SPORT TEAM --100-----100
44Král Šimon2010Lyko Klub Prachatice-17------17
44Šeráková Anežka2009Psáre------17-17
44Marek Jirka2007Koník--------17
44Velíšek Petr1999UGO-Allivictus - čistý sport0-------61
44Dvořák Vojtěch1995Galaxy-Cykošvec060620--0-122
44Marková Ladislava1988DŮM BAREV ČESKÝ KRUMLOV---56----56
44Trnková Lenka1978DNR JIHLAVA----65---65
44Trangoš Miroslav1977Příbram-----98--164
44Gahleitner Markus1973Stockli Racing Team7083------153
44Švec Martin1963Blatná--------100
45Mrázek Čeněk2012-----17--17
45Baťková Lillian2008BIKE TEAM ZÁLEŠNÁ---16----16
45Zadražil Vít2005Z Bike Team Třeboň------16-16
45Zednik Vitězslav1996Bike Sport Servis Opava--60-----60
45Šichtanová Pavlína1988---55----55
45Lojín František1986Rosovice54-------114
45Procházková Patrícia1984Ugo Allivictus Čistý sport65-------65
45Zárybnický Jiří1976Vinohradské Šlapky78-------163
45Hálek Václav1974-75----77-152
45Krupa Ivan196149-49-----98
46Běhal Adam2009Sokolisti Náměšť n. O.----16---16
46Hochmanová Daniela2009KOŠÍŘE------16-16
46Pospíšil Radek2006NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----16---16
46Feita Marek1996Cycles Perfecta Ivančice---58----58
46Šťastný Lad1989PÍSEK-----106--106
46Machainová Petra1986---54----54
46Seeman Radek1979SK Moravské přístroje--82-80---162
46Schovancová Pavla1975Vedrovice----63---63
46Karban Štěpán1971ATOMBIKE TREK FORBIKES team-----150--150
46Černý Václav1960--------90
47Bajčíková Rozálie2010Lykoklub Prachatice-16------16
47Fořt Sebastian200916-------16
47Janeček .2007LODNÍ SPORTY BRNO---16----16
47Maceček David1998--58-----58
47Lasák Matěj1992MAX CURSOR--100-----100
47Ečer Tomáš1979ATOMBIKE TREK FORBIKES team0058296200-149
47Lokočová Veronika1976BIKESTYLE.CZ---63----63
47Dvořák Karel1969GO!NUTRIXXION470--53-47-147
47Stošek Viktor1962-90---0--90
48Šlapanská Eliška2012----16---16
48Řídký Michal2010Lyko Klub-16------16
48Sláma Jan2005Lykoklub Prachatice-15------15
48Pietroň Jan1996Bike Sport servis Opava--57-----57
48Dynka Vít1985BG-----98--98
48Mareš Vojtěch1978Bikeclinic Cannondale----83-65-148
48Pavelková Petra1977VALAŠTÍ BAJKEŘI--63-----63
48Lepič Martin1968MotoŠikule-CITIZEN-CornyBig---6580-0-145
48Kilnar Aleš1963--90-----90
49Vrátný Tomáš2011Rokycany--------16
49Zdražilová Anna Marie2009-----15--15
49Chytka Patrik2006NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----15---15
49Sábl Lukáš1999BIKECLINIC CANNONDALE------57-57
49Děd Petr1987Jistebnice-----97--97
49Jelínková Renáta1980------63-63
49Marek Libor1975Nilfisk Alto Pro Cycling-53---90--143
49Charvát Martin1971AC Sparta Praha B81-----62-143
49Rupa Miroslav1963Sk jiři team Ostrava--850----85
50Tomeček Matěj2012GS cykloteam Jistebnice---0-16--16
50Salaquardová Sofie2009OB Pro Bike Dobříš--------15
50Šíp Jaromír200715-------15
50Klíma Petr1996Šumavský triatlon (ŠUTRI)-56------56
50Trčka Karel1986BG - POC Sports Team-----96--96
50Brožíková Eva1984--------63
50Hovorka Jan1979Fanaticus----67-76-143
50Havlík Pavel1967KT Tryskomyš-69---070-139
50Brych Petr1963PBV MTB TEAM BRNO----85---85
51Pártlová Zuzana2009Dům barev Český Krumlov-14------14
51Pluskal Ondra2008Újezd u Černé hory----15---15
51Kubín Václav2007Psáre------15-15
51Tinka Petr1997---56----56
51Shorný Jakub1995Nové Dvory-----95--95
51Matulová Marcela 1977---62----62
51Kotlaba Radim1975Czech Outdoor Club--71-----136
51Kraus Marek1974Varta Hosté0----135--135
51Präsens Oldřich1964Břeclav---85----85
52Kodačková Eliška2010Galaxy Bike Talín-----14--14
52Eliášek Kryštof2009Galaxy Bike Talín15-------15
52Kukliš Adam2007---15----15
52Mička Josef1998--56-----56
52Krlín Dominik1995-----94--94
52Růžička Petr1979Cebtral Haibike Loser Team Prachatice6867------135
52Kuklínková Kateřina1976----61---61
52Šebesta Josef1972Hrušovany nad Jevišovkou---7756---133
52Frkal Miroslav1956NOVATOP Lapierre Opava--83-----83
53Rybaříková Elinka2012-----13--13
53Michal Martin2010ROUCHOVANY---15----15
53Pradlička Robert2005Dům barev Český Krumlov------14-14
53Solanský Martin1998MTB Rysová--55-----55
53Brewczynski Jan1986BG-----93--93
53Smrčka Jan 1981Eurofoam Sport Team65-----70-135
53Kamenistá Zuzka1977SPEDOS--61-----61
53Michal Pavel1973TEPELNÁ ČERPADLA IVT-----133--133
53Vidlák Lubmír1957PELLS TEAM----83---83
54Dufek Šimon2010----14---14
54Pincová Dorothea2008-----12--12
54Chmelíček Vlastimil2006Náměšť nad Oslavou----14---14
54Bartoň Ondřej1997--54-----54
54Lank Vojtěch 1992BG - LANKOVI-----92--92
54Kedrovičová Jaroslava1983Sportový klub Vodotiky---61----61
54Klap David1975UGO - Allivictus - čistý sport-----132--132
54Vida Tomáš1973Horolezecký oddíl Frýdek-Místek-----126--126
54Skála Jiří195983-------83
55Fořt Benjamin201114-------14
55Bízková Anna2011Čkyně-12------12
55Vávrů Vojta2005BRNO----13---13
55Chromiak Patrik1998KOMPAVA H-triatlon---54----54
55Tatíček Petr1985ELEVEN-RUBENA TEST TEAM-90------90
55Kučera Tomáš1977Atombike Trek Forbikes Team-----131--131
55Love Lenka1976Fitness 1460-------60
55Jürgen Langhans1970RSC Neukirchen-62------124
55Plachý Jiří1963Drásal Team Holešov---83----83
56Chmelíček Matyáš2009Sokolisti Náměšť n. O.----13---13
56Bendová Denisa2008-----11--11
56Mikšl Martin2006FC 4DU ČB13-------13
56Hrdinka Jakub1996--------53
56Pangrác Marek 1995SUPERIOR RUBENA TEAM ----90---90
56Dvořáková Klára1979Rančířov----60---60
56Spěšný Milan1977BG - Velo-----130--130
56Hort Stanislav1971SPM-Rosice---7846---124
56Rohan Jan1962Opavský sportovní klub--82-----82
57Bílek Tomáš2010----12---12
57Král Matěj2007Lyko Klub Prachatice-13------13
57Chalupa Marek1999OHL ŽŠ TEAM----53---53
57Grygera Jan 1995Codys Team---90----90
57Procházková Pavla1980Turovec---60----60
57Štěpán Ivan1979Mann-Hummel sport team41-4145----127
57Jarkovský Jaroslav1968bt Tygři Holešov--5964----123
57Ekl Martin1960------81-81
58Karmazín Adam2009Náměšť nad Oslavou----10---10
58Nácovský Ondřej2007------13-13
58Matějka Tomáš2001Česká spořitelna Specialized MTB Team-53------53
58Gladiš Tomáš1985Galaxy Team Hranice-85------85
58Jelínek Pavel1984KC SLAVIA PRAHA-----127--127
58Černá Lenka1981----59---59
58Friml Martin1967-----120--120
58Schejbal Ladislav1964---81----81
59Pokorný Tomáš2011Bikeklub SOKOLISTI NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----8---8
59Dohnal Jiří2005Náměšť nad Oslavou----12---12
59Basel Václav1996SPEDOS--52-----52
59Tříska Jan1986Explosiw Bike Team---85----85
59Šmýdová Martina1984Cbase---59----59
59Hohenberger Martin1975Legind bike6165------126
59Šebesta Michal1974SK Drachkov6258------120
59Ondráček Libor1964----81---81
60Čada Martin2010Sokolisti Náměšť n. O.----7---7
60Hlaváček Ondřej2006Platan Protivín12-------12
60Kouba Jiří1997Dům barev Český Krumlov-52------52
60Kamler Josef1988--------85
60Klofanda Martin1977UGO - Allivictus - čistý sport-----123--123
60Hrdínová Simana1975Brno---58----58
60Vlk Ladislav1967KPC PRAHA-----119--119
60Keller Libor1955Cbase---80----80
61Polehla Ondřej2010----6---6
61Novák Filip200711-------11
61Keclík Filip1997Ice Peak--51-----51
61Písař Jan1988MOTO Šikule - CITIZEN85-------85
61Velíšková Lenka1980Dům barev Český Krumlov-0-56----56
61Jeřábek Oldřich1980ŽIVOT NA KOLECH--60-63---123
61Šmejkal Martin1970Apex - Bike Tábor-----118--118
61Thomas Hartmann1960Team 3w.hardi.net--------80
62Pluskal Matyáš2009Újezd u Černé hory----5---5
62Kijonka Marek2007NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----11---11
62Hemza Michael2001Sezimovo Ústí 2.----51---51
62Váňa Pavel1988cyklokuřim----85---85
62Kučírková Dagmar1979FLASHBREAK---55----55
62Tůma Radek1976UGO Allivictus-----121--121
62Šimeček Václav1972SEZ.ÚSTÍ-----115--115
62Danesi Maurizio1962ŽIVOT NA KOLECH--80-----80
63KOPULETÝ Filip2011SOKOLISTI----4---4
63Polehla Jiří2005----10---10
63Opravil Patrik1997----50---50
63Vaňáč Ondřej1987Galaxy Bike Tálín390450----84
63Hlavačková Lenka1979Břeclav---54----54
63Srnský Karel1975Čistý sport-----119--119
63Bízek Tomáš1974DMA4371------114
63Ovad Roman1963---80----80
64Šlapanský Mike2010----3---3
64Sochor Aleš2006SKI Libín10-------10
64Štecha Lukáš1997DOBROVICE---50----50
64Schwartz Ondřej1988Galaxy Bike Talín3747------84
64Kocková Martina1984---53----53
64Wiesner Ferdinand1980Cyklofartínek------61-119
64Vávrů Ladislav1972www.riksa.cz---6251---113
64Galík Pavel1960Cyklo Galík79-------79
65Hubcej Matyáš2011Sokolisti Náměšť n. O.----2---2
65Karmazín Jan2006Náměšť nad Oslavou----9---9
65Vaclík Marek1998Z bike team Třeboň50000000-50
65Šusta Jan1985SYMBIO+ CANNONDALE------83-83
65Karban Vlastimil 1980UGO - Allivictus - čistý sport0----117--117
65čejka Jiří 19700----112--112
65Chmura Petr1962Team Forman Cinelli--79-----79
66Přibyl Bohdan2009SOKOLISTI NÁMĚŠŤ N.OSLAVOU----1---1
66Dufek Samuel2007----8---8
66Káca Ondřej199749-------49
66Švejnoha Marek1994Sport Club Plzeň83-------83
66Velinský Martin197939----77--116
66Raufer Martin1967BG - Velo-----111--111
66Pavelka Jan1952--------78
67Levíček Oliver2007----7---7
67Koktavý Milan1998Z BIKE TEAM Třeboň---49----49
67Tinka Pavel1994---83----83
67Podzimek Michal1975GS cyklo team Jistebnice-----115--115
67Čekal Pavel1972Author bike centrum Sedláček-----109--109
67Valenta Richard1953Velosport Valenta Scott team--78-----78
68Bílek David2007----6---6
68Kučera Dominik1998---47----47
68Dubovecký Andrej1986DT Swiss Bike Team---82----82
68Němeček Blahoslav1975GS Team SPSVD Jistebnice-----114--114
68Boukal Jiří1969BG -----107--107
68Ekl Martin1957BIKETEAD KRALUPY EUROBIKE PRAHA----78---78
69Kalášek Dominik1998Bikepro Vyškov---44----44
69Javůrek Martin1989AMENITY - EXTREM SPORT TEAM--82-----82
69SOVA Ondřej1981MK servis Lčovice-----113--113
69Václavíček Rostislav1972Synerga Bike Team---5948---107
69Novák Václav1961Oceloví Letci ATOMBIKE78000-00-78
70Jiřík Petr1998---43----43
70Bánovský Antonín1988KELLYS BIKE RANCH--81-----81
70Trčka Petr1982BG - POC Sports Team-----112--112
70Prágr Michal1967Tábor-----105--105
70Laibl Vladimír1961Yaroo Sukorady--------77
71Přibyl Ondřej1998Soběslav---42----42
71Stohr Jan1991AC Sparta Praha--------81
71Vrána Jiří 1976---5556---111
71Souček Jiří1970CYKLO ATOM-----104--104
71Mazgaj Břetislav1961--77-----77
72Vopálenský Denis1999Velosport Valenta Scott Team---41----41
72Růžička Zbyněk1991Ski Paudera Staré Splavy----81---81
72Bartáček Jaroslav1981Cykloklub Chýnov-----111--111
72Kabeš Zdeněk1968Apex-Bike Tábor-----103--103
72Klouček František1961----77---77
73Vojtěch Matěj2002APER-LAHOFER---40----40
73Křivánek Jiří1985Prestyge Hotel80-------80
73Smrt Jaroslav1981BG-----111--111
73Veselý Rostislav1967BG-----100--100
73Pelzer Lorenz1952TRI Team Neudorf---76----76
74Havelka Pavel1988SK Cyklo Chlubna----80---80
74Svačina Lukáš1979Fyzioterapiekraus RWE-----110--110
74Řehák Jiří1967eva.cz.Mělník---100----100
74Hollmann Evžen1963Děčín--------76
75Klement Jiří1988DRESSME.CZ---80----80
75Skazík Marek1982BSP - TREK Planá nad Lužnicí-----108--108
75Filip Robert1969Cyklošvec45-----55-100
75Dančák Karel1958DAKR Hranice--75-----75
76Pospíšil Petr1991Kašava--80-----80
76Babický Josef1977VT Hippomat-----107--107
76Kacina Branislav1970CLIMBERG SPORT TEAM--100-----100
76Šindelář Milan1963Vinohradské Šlapky---75----75
77Čáň Daniel1993Bike Pro Racing--80-----80
77Spudich Jiří1978BG-----106--106
77Tomášek Jaroslav1972Alltraining100-------100
77Černý Jan1956--------74
78Lavička Adam1995UNIQA JIHLAVA---80----80
78Martinák Milan1981RoboMiloSol--46-59---105
78Duchek Jan1973Kola Šilhavý--------100
78Kolomazník Miroslav1963VDK plus s.r.o.--74-----74
79Funda Jiří1986SK Řepice-79------79
79Dvořák Miroslav1977Rotor Čáslav--45-58---103
79Havel Radomír1973BG - Golf klub Plzeň - Dýšina-----99--99
79Patrik Oskar1963CK NITRA---74----74
80Stohr Pavel1991AC Sparta Praha--------79
80Kraus Tomáš1980BG - Specialized-----103--103
80Dalecký Michal1968BG - AMB Modely-----98--98
80Greguš Antonín1955CZ Bicycle Team Mariánské Lázně--------73
81Čížek Mertin1985DEXTER BSK RACING--------78
81Kraus Václav1984Čistý sport fyzioterapiekraus-----103--103
81Krůček Petr1969BG - ALL Training-----95--95
81Zeman Jaroslav1958CYKLOSPORT CHROPYNĚ--73-----73
82Petroš Karel1990SK CYKLO CHLUBNA---78----78
82Petřík Václav1977Ugo-Allivictus-čistý sport-----102--102
82Kratochvíl Marian1972SDH Padařov-----93--93
82Peško Emil1964P+K Racing Team---73----73
83Císař Vojtěch1992SUPERIOR RIDERS--78-----78
83Malinský Martin1979Cykloklub Sázava47-----55-102
83Linhart Milan1971Vlašim46-----46-92
83Hertl Peter1948Kompava H-Triathlon Team---72----72
84Kohoutek Michal1987Feh Elpo Bikeranoh77-------77
84Jedlička Michal1978CK MTB Šibeňák-----101--101
84Šťasta Libor1966PELLS TEAM----90---90
84Jelínek Zdeněk1958hobík--72-----72
85Kočí Tomáš1994Nilfisk Alto pro Cycling-77------77
85Hruška jan1975Nikfisk Alto pro cykling-100------100
85Rohrer Jan1970V.I.K. Zlín TEAM TREK---90----90
85Nerad Jaromír 1962puta vida loca--------72
86Kubíček Petr1989Kroměřížské bajker---76----76
86Svoboda Tomáš1975CK Kolokrám Svijany--------100
86Ondráček Hynek1973BG - panska-jizda.cz-----90--90
86Kubů Karel1958Srub Hořovice--------71
87Širhal Lukáš1989Cyklopenzion Kasper76-------76
87Pejša Jiří1983-----100--100
87Holiš Martin1974Česká spořitelna-Specialized--90-----90
87Mařák Vladimír1962--71-----71
88Hájek Michal1990Hobík team Hájek PB--------76
88Haman Martin1984SUPERIOR RIDERS--100-----100
88Bíman Michal1971BG - STK Náčelníci-----89--89
88OTRUBA Jan1944Oceloví letci--70-----70
89Mikeš Jakub1990Bike Team REMIŠVEHA076------76
89Dub Michal1976ŠESTAJOVICE---50--49-99
89Březina Jan1971JK REDMILL-----88--88
89Vrabec Martin1961puta vida loca--------70
90Křivánek Tomáš 1994Ricardo Racing Team --76-----76
90Fejfárek Tomáš1983Cyklobulf Hrobce---6336---99
90Šebek Jan1974BG - Cyklošviháci-----86--86
90Martinec Roman1964Písek70-------70
91Brož Matěj1989SUPERIOR RIDERS--75-----75
91Válek Miroslav1975RADONICE-----97--97
91Šíma Martin1966MAX CURSOR--85-----85
91Fuchs Vladimír1954--69-----69
92Lacek David1992---74----74
92Salava Josef1978SPM-Rosice---4948---97
92Schiffer Michael1966BIKE HORNER.AT----85---85
92Staněk Josef1958---69----69
93Chovanec Filip1993--74-----74
93Šnajdr Zbyněk1977BG - LM Dukla Mělník-----93--93
93Voňka Leo1967FLASHBREAK39--46----85
93Kempný Petr1962KPDV---68----68
94Chum Martin1995Sport bike Strakonice 74-------74
94Š Jaroslav1976-----92--92
94Šíma Jíří1970BG - LM Dukla Mělník-----85--85
94Šnajdr Radomír1963TJ Sokol Vracov---67----67
95Halata Maxmilián1986Soběšické tygr---73----73
95Dvořák Patrik1979BG - Brzda pokroku-----91--91
95Svítek Miloš1974Ráj kol Kladno------85-85
95Gloza Josef1964Veselí nad Moravou---66----66
96Andrle Jiří1993Dry Team73-------73
96Mlynář Zdeněk1976Bohemia Cycling Team---90----90
96Hymlar Jaroslav1974BG - Cyklošviháci-----84--84
96Babický Standa1949CYKLO UNO Vedrovice---650---65
97Fleischman Jan1985Dexter Cycling72-------72
97Paliculin Michal1979----37---90
97Dindoš Martin 1966UGO-ALLIVICTUS-ČISTÝ SPORT-----83--83
97Zmuda Jan1959Lokomotiva Krnov--65-----65
98Hašek Lukáš1987ATOMBIKE TREK FORBIKES team--72-----72
98Pilčík Adam1984Bikestyle.cz--90-----90
98Kraus Miroslav1966Lázně Bělohrad--------83
98Cvan Břetislav1958---64----64
99Voňka Marek1988Flashbreak38--34----72
99Strejc Josef1984BG - Freeride-----89--89
99Karkoška Milan1968Symbio+Cannondale---83----83
99Jícha Roman1956BBC Zaječov--------63
100Ryska David1988-72------72
100Vnuk Jan1982Team Scott Amateurs-----88--88
100Jílek Martin1969Polach a syn Šumperk--83-----83
100Pospíšil Drahomír1961TJ Spartak Třebíč----63---63
101Zoubek Petr1990---72----72
101Doležel Jan1983JADOMI DOBŘÍŠ00---085-85
101Oravec Luboš1972Proefekt---82----82
101Petřek Libor1962Valaští bajkeři - MRX team--63-----63
102Pour David1987MTB Hořice--------71
102Králík Miloš1984Ck Bítovská--85-----85
102Barninec Robert1973Bicyclecafe------82-82
102Firbas Martin1964BC UHLÍŘSKÉ JANOVICE------63-63
103Pilař Jakub1987Novatop Lapierre--71-----71
103Štryncl Luboš1980BG - Velo-----84--84
103Bloch Filip1974UGO - Allivictus - čistý sport82-------82
103Rypl Rostislav1955Cyklosport Chropyně--62-----62
104Beran Ondřej1989Metrostav71-------71
104Bergh Peter1975CICLOPIA83-------83
104Havlik Martin1968UGO ALLIVICTUS Cisty sport0---81---81
104Kolínek František1956AK Perná---62----62
105Kučera Jan1985Inkospor-team.cz----70---70
105Bukovský Lukáš1977RockMachine-Cyklomax--83-----83
105Vršinský Ivan1968BG - Brzda pokroku-----81--81
105Probst Jirka1958Bike Aus Sure Team--------61
106Šnajdr Michal1988TJ Sokol Vracov---70----70
106Leder Martin1979Light-Bikes Racingteam00----83-83
106Žmolík Milan1973Montiva MTB Fryšták--81-----81
106Fric František1959Prodoli Reacing Team-61------61
107KOTLABA Drahomír1988CZECH OUTDOOR CLUB--70-----70
107Chalupa Martin1980Amenity-extrem sport team ---83----83
107Potočár Ján1970SKALITÉ--80-----80
107Karník Luboš1955PINKTEAM--------60
108Šubrt Jan1990GT ikeplac opportinity---70----70
108Vaňouček Radek1975PŘÍBRAM-----82--82
108Štícha David1972Zlín---80----80
108Sláma Jiří1960AUTOMEDIA BRNO----60---60
109Románek Martin1993--70-----70
109Pytel Jaroslav1975Sk Bagbike Rubing---82----82
109Dráždík Petr1973--------80
109Peza Zdeněk1962Uherské Hradiště Cykloservis Peza ---60----60
110Andrle Karel1990Dry Team69-------69
110Jedlička Luboš1979Autokarlov------82-82
110Veserovský Vlastimil1974CYKLOSPORT VESEROVSKÝ KUŘIM---80----80
110Krupa Pavel1963valaští bajkeři - MRX team--60-----60
111Gremlica Jakub1993--69-----69
111Josefík Marián1983GHOST-moje kolo----82---82
111Vostal Petr1974energetikastaveb.com----80---80
111Vašík Ladislav1959--59-----59
112Lichý Jan1987Team Goofy Opava---68----68
112Jindřišek Jiří1977Eleven Rubena Test Team0--81000-81
112Cílek Miroslav1965K.T.P. TÁBOR-----79--79
112Truhlář Josef1961CKK ZNOJMO------59-59
113Michalko Ján1988--------68
113Myslík Marcel1977PŘÍBRAM-----81--81
113Tinka Pavel1967---79----79
113Steinhauser Zdeněk 1963-59------59
114Kozel Radomír1985--67-----67
114Homolka Tomáš1975Metrostav80-------80
114Vála Michal 1968Rožmitál B.H.A.--------79
114Jankůj Josef1955Nový Jičín--58-----58
115Glozp Vojtěch1990Veselí nad Moravou---67----67
115Lukeš Dalibor1976BG - Cyklošviháci-----80--80
115Haška Jiří1974---4336---79
115Zelenka Petr1962CT KARDAŠOVA ŘEČICE----58---58
116Hýl Michal1991Autoservis Hlubina--66-----66
116Samohýl Milan1976Continental sport team--80-----80
116Pavelka Radek1974Valaští bajkeři--79-----79
116Kolář Jan1958------57-57
117Krejčí Jakub1992---66----66
117Hertl Peter1977Kompava H-Triathlon Team---80----80
117Krejza Luboš1971BC LipnoCentrum Frymburk-78------78
117Peša Jozef1962HRUŠKOVANY U BRNA---57----57
118Dryák Zdeněk1986Team Goofy Opava---65----65
118Doležal Petr1979BIKECLINIC------80-80
118Granát David1972ROCKMACHINE CYKLOMAX----78---78
118Navrátil Pavel1959--56-----56
119Červený Michal1986Bicycle Cafe------65-65
119Vít Martin1980RadyneBike.cz--------80
119Herman Radim1968LOWELL PRO RACING TEAM--77-----77
119Funda Jiří1956SK Řepice-55------55
120Kalát Jakub1986---64----64
120Zahradníček Vít1983Valaští bajkeři MRX team--80-----80
120Křižák Petr1965UGO-Allivictis čistý sport--76-----76
120Krob Jiří1961Beruard Humpolec----55---55
121Kundrát Jan1987--63-----63
121John Vladislav1975Metrostav79-------79
121Kubečka Igor1970Novatop Lapierre--4234----76
121Šubrt Stanislav1957Galaxy bike Tálín54-------54
122Kadlec Josef1994VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM---63----63
122Horváth Boris1978Dema Racing Team---79----79
122Vojta Radek1970Nilfisk ALTO pro cycling--------76
122POŘÍZKA ZBYNĚK1957----54---54
123Vacek Zdeněk198862-------62
123CHOVANEČEK LUKÁŠ1978BIKE TEAM COSA NOSTRA OSTRAVA--79-----79
123schlegel jan1973Hobby Bike felt---76----76
123Okáč Jiří1963TEAM GOOFY---54----54
124Škvrna Karel1992Energybees-62------62
124Nový Jaroslav1979--------79
124Velecký Milan1974Dream Theater---4234---76
124Šprouch Pavel1963MTB Ondřejník--54-----54
125Žáček Jaroslav1986Cykloservis Křenice---61----61
125Frana Jan1983BG - POC Sports Team-----79--79
125Veselý David197476-------76
125Konvičný Jaroslav1957SPEDOS--53-----53
126Hájek Adam1993Novatop-Lapierre--61-----61
126Palásek Igor1975CBASE Brno----78---78
126Bix Patrik1971---75----75
126Zavadil Jiří 1955--51-----51
127Baloun Pavel199260-------60
127Šejna Jan1976BG - Pbtisk-----78--78
127Hochman Filip1973FLOPY software------75-75
127Plhák Václav1961Barbari DH---50----50
128Dulanský Vít1990Novatop Lapeirre--59-----59
128Ciupek Remigiusz1980FAN-SPORT MTB RACING TEAM--78-----78
128Michal Robert1968--74-----74
128Biskup Libor1964Písek50-------50
129Drda Tomáš 1992MTB Rysová--58-----58
129Pakandl Ladislav1981Prodej kol Pakandl0-------78
129Čech Jiří1972Central Bike----74---74
129Grafnetter Jan1955SKC ZRUČ N.SÁZAVOU---49----49
130Podola Lukáš1994NILFISK ALTO PRO CYCLING---58----58
130Codl Lukáš1984Apex-bike Tábor---78----78
130Procházka Roman1973Čepečky Sportovní--------74
130Merenda Martin1960SPEDOS--48-----48
131Pavlík Václav1994Go! Galaxy Hranice-58------58
131Paták Kamil1976Bike Team Sazovice--77-----77
131Novák Václav1974Hůrka74-------74
131Majerčák Josef1960C.A.C. KOLEM NEKOLEM----48---48
132Cinkanič Martin1995--------58
132Istenčin Lukáš1977--------77
132Varvařovský Miroslav1968Alltraining.cz--------73
132Řihánek Přemysl1964---48----48
133Benes Radek1985i-trenink----57---57
133Štrosmajer Radek1979Velosport Valenta Scott Team-0--77---77
133Veselý Lubor1968--73-----73
133Mihalík Jan 1955Mikulov---47----47
134Mada Bogdan1991K12--------57
134Cholewa Marcin1975FAN-SPORT MTB RACING TEAM--76-----76
134Hrůza Martin1971DMA73-------73
134Truhlář st. Josef1961CKK ZNOJMO----46---46
135KRÁL Michal1991Hrušovany u Brna---57----57
135Neubauer Radim1977Hermann - Irsap--------76
135Dvořák Martin1974----73---73
135Strnad Jiří1956Náměšť nad Oslavou----45---45
136Kořínek Adam1995PK Sport Z.S57-------57
136Ježek František1977-----75--75
136Vala Martin1969--72-----72
136Petráš Lubomír1957Synerga bike team---45----45
137Šachl Karel1985PRODOLI RACING TEAM----56---56
137Rieder Markus1982Stockli Racing Team-75------75
137Jílek Richard1972Bike Porsche Team Olomouc----720--72
137Řepík Petr1959Pinot Noir Probike---44----44
138Ptáček David1987-----0--56
138Stanislav Martin1975BG - LM Dukla Mělník-----74--74
138Mrazdira Milan1973Židlochovice---72----72
138Kilian Libor1963----44---44
139Tejkl Leoš1994VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM---56----56
139Salaquarda František197503 Pro Bike--------74
139Šíma Jan1970CYKLO EXTRA Č.BUDĚJOVICE------71-71
139Haberzettel Dieter1964Zradtreff.at---43----43
140Hofman Václav1985Rondo bike team--------55
140Žák Radek1980KŘIŽANOVÁCI----74---74
140Sellner Petr1970---70----70
140Ostrý Josef1964BRNO----43---43
141Horák Radek1985Mikulov---55----55
141Barták Radim1980BIKE TRIATLON MORKOVICE--74-----74
141Váňa Marek1971MM ATUO mtb Team------70-70
141Hlobil Petr1956---42----42
142Šnajdr Jiří1986SK Valašské Království--55-----55
142Grobner Bernhard1975Haderer Sports team-73------73
142Helesic Robert1972U3G----70---70
142Petráš Lubomír1957Synerga bike team----42---42
143Chalupa Michal1987Scott RC Brno---54----54
143Velíšek Tomáš1981--73-----73
143Liebel Antonín1973Valaští bajkeři--70-----70
143kupec dušan1956sportovni fyzioterapie brno---40----40
144Pokorný Tomáš1989Petyša sport--54-----54
144Výmola Petr1982Cyklotrenink.com----73---73
144Lacina Tomáš1974--------70
144S Pavel1962---39----39
145Kopetka Luděk1985Vedrovice----53---53
145Přikryl Petr1975----72---72
145Fabík Jiří1973C.A.C. KOLEM-NEKOLEM----69---69
145Kosour Josef1957---38----38
146Zalabák Tomáš1987------52-52
146Voráček Miroslav 1977--------72
146Fic Martin1974Trimet Dobříš--------69
146Košvanec Milouš1959---37----37
147Marek Lukáš1987Velosport Valenta Scott team---52----52
147Časnocha Martin 1984MTB Skalité--72-----72
147Ježek Kamil1968Zbůch--------68
147Dvořák Petr 1964---36----36
148Kříž Radim199452-------52
148Kalaš Jan1980Planet Toys Cycling-0--71---71
148Plachý Jan1974CT WEBER-68------68
148Gajan Ondřej1962---35----35
149Riger Marek1994SPEDOS--52-----52
149Vojtek Štěpán1975--70-----70
149Opravil Robert1968---3532---67
149Šimůnek Pavel1959---34----34
150szenyan martin1985Kompava H-triathlon---51----51
150Staněk Pavel1976TEAM GOOFY---70----70
150Sedláček Gamba1969Auto Gamba---67----67
150Šimůnek Petr1956---33----33
151Vyhlídka Jakub1986Ugo Allivictus Čistý sport51-------51
151Karník Luboš1978PINKTEAM--------70
151Vrobel Martin1972-67------67
152Rostek Aleš1989--51-----51
152Hulač Ondřej1980Rotor bike Plzeň700------70
152Ševčík David1974Lowell pro Racing Team--67-----67
153Papoušek Marek1989TŘEBÍČ----50---50
153Grigorescu Lubor1981--70-----70
153Tvarůžka Tomáš1972Kroměřížské bajker---66----66
154Holík Radek1990CC Prigl---50----50
154Dohnal Roman1981SK SKIVELO neslyšících OLOMOUC-70------70
154Burian Pavel1974--------66
155Janča Jaromír1994--50-----50
155Kučera Jan1985Inkospor Team.cz---70----70
155Rydvan František1974--66-----66
156Kurka Tomáš1985--49-----49
156Pelzer Lorenz1975TRI Team Neudorf---69----69
156Kořistka Jaroslav1967KT Tryskomyš-65------65
157szenyan ivan1986Kompava H-triathlon---49----49
157Beránek Tomáš1976--3534----69
157Sýkora Tomáš1968KUPKOLO MTB TEAM--65-----65
158Zelenka Pavel1987AVG Kardašova Řečice----49---49
158Bojna Radko1976Kellys Bike Ranch TIM69-------69
158Šňupárek Martin1971ABND Racing Team---65----65
159Zedník Petr1993PK Sport Z.S49-------49
159Guse Michal1976Factor Bike Team Teplice--------69
159Pokorný Roman1971Bike One--65-----65
160Křenek Jiří1989Dry Team48-------48
160Dominik Martin1977Koryta----69---69
160Přibyl Zbyněk1966---23--40-63
161Markovič Michal1995--48-----48
161Bílík Petr1978Novatop Lapierre--69-----69
161Maceček Petr1966--63-----63
162gajdůšek stanislav1986SDH Tylovice--47-----47
162Miklík Pavel1976Bike Team Sazovice--68-----68
162Kuchašík Jiří1971Žebětín----63---63
163Komenda Lukáš1989TŘEBÍČ----47---47
163Zahradník Karel1976Vysocinacycling----68---68
163Holemý Libor1973Valaští bajkeři MRX team--63-----63
164Stloukal Karel1991---47----47
164Dobiáš David1977Kelys Bikeranch--------68
164daniel ivan1973 kompava h-triathlon skalica---63----63
165Babický Vojtěch1986MANN-HUMMEL SPORT TEAM0-46-----46
165Palatý Radovan1984ABND RACING TEAM--3236----68
165Pokorný Martin1974Vyzdob-si.cz--------63
166Kostohryz Jiří198646-------46
166Zamrazil Jan1977MST Jihlava---67----67
166Frecer Leoš1967CK Kučera Znojmo---62----62
167Válek Radim1989CK Bufet Červená voda----46---46
167Kopeček Vladan1979Bike Team Sazovice--67-----67
167Solanský Martin1973MTB Rysová--62-----62
168Trdka Dominik1989INKOSPOR---46----46
168Nohejl Stanislav1982--------67
168Remeš Jaroslav 1974--62-----62
169Pacher Jakub1986Brno---45----45
169Tichý Václav1978-66------66
169Rubáš Zdeněk1967HC Sparta Praha0-----61-61
170Schwarz Ondřej1989----45---45
170Ryšavý Rostislav1980TOŽ POPOJEDEM---66----66
170Nehéz Radek1969Nilfisk ALTO --------61
171Hájek Daniel1993ATOMBIKE TREK FORBIKES team45000000-45
171Erdziak Maroš1980PBV MTB Team Brno----66---66
171Fric Evžen1971Těmice---61----61
172Mihalík Vojtěch1987---44----44
172Wojtaszewski Tomasz1982FAN-SPORT MTB RACING TEAM--66-----66
172Švandrlík Milan1972Zaječov--------61
173Sedláček Martin1986----43---43
173Pošmourný Ondřej198366-------66
173Hrubý Vojtěch1974--61-----61
174Jiřík Tomáš198542-------42
174Dřevojánek Jan1975SKP VSETÍN-VALMEZBIKE--65-----65
174Goesker Christian1965FHL Shanghai---60----60
175Bednář Marek1986----42---42
175Běhal Jan1975TELČ----65---65
175Janák Petr1966SAPAL--------60
176Drobilič Dalibor1988---42----42
176Slinták Michal1977Slovan Luchačovice--065----65
176Pleštil Viktor1970BIKECLINIC CANNONDALE------60-60
177Belák Jan1988Galaxy bike Tálín41-------41
177Kopuletý Milan1977BIKE KLUB SOKOLISTI----65---65
177kocarek zbynek1971-60------60
178Polák Václav1994Synerga Bike Team---41----41
178Sliwka Wojtek1981QBL--65-----65
178Březík Josef1973LUKOVŠTÍ LAUFAŘI--60-----60
179Krejčí Dušan198940-------40
179Novák Martin1983VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM PELHŘIMOV---65----65
179Beran Marcel1973CK Sport Beran Chrást--------60
180Beneda Michal1988Galaxy Cyklo Švec---38----38
180Trnka Bohdan1976DNR JIHLAVA----64---64
180Dvořák Petr1974Velo Dvořák60-------60
181Kvasnica Miroslav1986Olšanští draci---37----37
181Nocar Zdenko1975US Pressburg---63----63
181Janecek Michal1966ELDACO bike team---59----59
182Vítek Lubomír1987---36----36
182Gráf Jiří1976PSK Znojmo---2439---63
182Hořejší Josef1969Author team Stupno--------59
183Schoř Vladimír198836-------36
183Martinka Miroslav1976ivančice----63---63
183Blahoudek Pavel1970ŽIVOT NA KOLECH----59---59
184Klučka Martin1987Olšanští draci---35----35
184Pour Radek1978-63------63
184Skácel Pavel1966MTB Zaječov--------58
185Hlaváček Rostislav1988Galaxy Bike Talín35-------35
185Kubík Lukáš 1978CK Sport Beran Chrást--------63
185Černý Pavel1970TCH Insurance---58----58
186Springe Marek 1991---32----32
186Krhut Martin1980SK Bagbike Rubing--63-----63
186Stopka Ivan1971--58-----58
187Šidlo Ondřej1986---31----31
187Reiderer Markus1982Stockli Racing Team63-------63
187Zatloukal Petr1973--58-----58
188Bartoněk Václav1988Agrotec Bike team---30----30
188Lukáč Martin1984--------63
188Urban David1974ARCADIS EC Harris--------58
189Bartoš Josef1985---29----29
189Dědič Michal1984Drásal team--63-----63
189Zibr Roman1967Kraken Team Dobříš-57---0--57
190Hýpal Jaroslav1985---28----28
190Říha Michal1976---62----62
190Vančura Zdeněk1970--57-----57
191Daněk Martin1995---27----27
191Janíček Lukáš1976Czech Outdoor Club--------62
191tichy petr1972KOBRAM TEEM--57-----57
192Mai Miroslav1988Vyšší Brod---26----26
192Dvořák Karel1979JIKO Čácha Sušice62-------62
192Pavlíček Jan1966STS Chvojkovice-Brod"B"--------56
193Hřib Jan1987---25----25
193Přichystal Lukáš1981PM Bike Židlochovice--62-----62
193Michal Miloš1967Rouchovany---56----56
194Kostelanský Lukáš1990---24----24
194Nevrlý Radim1975SkiRaan--61-----61
194Kříž Jiří1968Cykloextra cannondale team56-------56
195Vlašic Karel1990---22----22
195Smetana Petr1976--------61
195Červenka David1973--56-----56
196Sukup Jan1986ECT/MIKULOV---21----21
196Soukup Jan1976AC Sparta Praha--------61
196Märc Jaroslav 1967Stříbro---55----55
197Cvan Vojtěch1995---20----20
197Kolkus Martin1978Cbase---61----61
197Karchňák Jiří1968KAR sport Specialized---55----55
198Voňka jiří1990Flashbreak---19----19
198Dvořák František1979----61---61
198Michálek Pavel1968CVC Volduchy--------55
199Větříček Jakub1990---17----17
199Peprný Aleš1980CYKLO GANG BŘEZINA----61---61
199Ustohal Zdeněk1968Cepro Team55-------55
200Konárek Zdeněk1982-61------61
200Molák Karel1971----55---55
201Hanáček Jindřich1984Rusava Bike team TUV SUA--61-----61
201Gold Tomáš1973MTB Goldys--55-----55
202marek david1975agro kolín--------60
202Tomášek Petr1974JAKOVOHEŇ--55-----55
203Vácha Pavel1976Cykloklub Chýnov---60----60
203Kupský Aleš1967----54---54
204Juhás Jiří1977----60---60
204Voráček Ladislav1968Klatovy--------54
205Hrubý Matouš1977SPEDOS--60-----60
205Strádal Milan1974NHU Balinka---54----54
206Orlowski Petr1978Pepet--------60
206Šaroun Zdeněk1968Cykloteam Sliby chyby Jihlava------53-53
207Macháček Stanislav1980Cykloklub Chýnov---60----60
207Kučera Jiří1969---53----53
208Ruzicka Slavek1982Chata Bedřich Team-60------60
208Doruška Pavel1972--53-----53
209Málek Jiří1984----60---60
209Weinberger Peter1974P+K Racing Team---53----53
210Střelec Martin1975Bikepro Vyškov---59----59
210Bábek Jiří1974Bike Team Kozičín--------53
211Hulboa René1978TŘINEC--59-----59
211Ansorge Radek1966Brno---52----52
212Pekař Martin1980Lukov--59-----59
212Hájek Vladimír1968Hobík team Hájek PB--------52
213Král Tomáš1981-59------59
213Zelenka Vladimír1969Písek52-------52
214Duchoň Jiří1982Rokycany--------59
214Jindra Petr1971Kerteam------52-52
215Stöhr Jiří1984Břeclav---59----59
215Lavička David1973NILFISK ALTO PRO CYCLING---52----52
216Neuwirth Jan1975Silvini technical sportswear058---0--58
216Ševčík Marek1974--------52
217Stejskal Vaclav1978-58------58
217Knězů Marek1971GEPRO--------51
218Marančák Jaroslav1980--58-----58
218Rozhoň Luděk 1972kolo komárov--------51
219Amik Robert1981ABND RACING TEAM---58----58
219Kučera František1971Dolly Veškov---50----50
220Vlček Tomáš1982SK Řepice58-------58
220Krčmář Denis1971Hc Star--50-----50
221Bergman Jiří1984OHL ŽS TEAM----58---58
221Sládek Jan1973Strašice--------50
222Tulach Lukas1984------58-58
222Vaníček Miroslav1973Lucky Cow Motorcycles----50---50
223kratochvil daniel1975sportovni fyzioterapie brno---57----57
223Vlasic Karel1967---49----49
224Plandor Zdeněk1975Valašské Hovada--57-----57
224Brabec Tdeněk1968Rabbits Znojmo---49----49
225Mauer Jaromír1975Velo Dvořák Haibike team57-------57
225Turňa Michal1971--------49
226Eim Daniel1978EIMEXPRESS--57-----57
226Csókas Ladislav1972SPEDOS--49-----49
227Buňata Tomáš1978-57------57
227Trubák Jiří1974KAMECHY bikes----49---49
228Redlich Petr1979--------57
228Petráš Miroslav1966BC LipnoCentrum Frymburk-48------48
229Kolínský Petr1982Plzeň--------57
229Tkadlec Luděk1967---48----48
230Jílek Tomáš1983Belojiku---57----57
230Kubášek Petr1968Trek 29er TEAM--48-----48
231Vrba Ondřej1984TJ Sokol Studenec----57---57
231Slovák František1969Nové město na Moravě---48----48
232Daněk Robert1975Valašské Hovada--56-----56
232Kořínek Pavel1973PK Sport Z.S48-------48
233Handl Libor1976---56----56
233Fried Tomáš1967---47----47
234Krupička Petr 1978velosport valenta scott team------56-56
234petrovský jindrich19710-------46
235Král Zdeněk1979--------56
235Synek Martin1973ing.arch. Radmila Peškova---46----46
236Štěpánek Martin1979--------56
236Sprušanský Milan1973SPEDOS--46-----46
237Kouba Lukáš1981Kellys Beskyd Bike--56-----56
237Záhorka Stáňa1967Protivín-45------45
238Zavřel Vratislav1984Sport gang---56----56
238Marek Roman1968--45-----45
239Růžička Ivo1975Sky Riders----55---55
239Slavík Dušan1971DALEŠICE----45---45
240Slabý Tomáš1977--------55
240Kabela Aleš1973Brno---45----45
241Řezníček Rostislav1980Bohutín--------55
241Novák Petr1973------45-45
242Mizera Ondřej1984Kellys Beskyd Bike--55-----55
242Sova Radek1965TEAM GOOFY---44----44
243Pajkert Petr1984BAG BIKE--55-----55
243Lux Jiri1966STS Prachatice a.s.-44------44
244Záhorec Pavel1976--------54
244Reith Marek1968IVANČICE----44---44
245Gonda Jiří1977Kroměřížské bajker---54----54
245Němec Petr197444-------44
246Trejbal Zdeněk1977ARCADIS EC Harris--------54
246Tomandl Martin 1965------43-43
247Kaše Jan1977Kerteam------54-54
247Kopecky Vaclav1965-43------43
248Korcián Petr1978HC TENTEN TEAM---54----54
248Máté František1967Precident-Tradiční Trdelníky---43----43
249Střižík David1980Caramba! Team--54-----54
249Kamenistý Viliam1969SPEDOS--43-----43
250Rolnik Emil1981Šrot Tým Kunžak54-------54
250Číhal Roman1970---42----42
251Urban Petr1983MTB Třešt-54------54
251Pok Pavel1974DR. A. CY----42---42
252Zapalač Lukáš 1984--54-----54
252Toncar Petr1965Prachatice-41------41
253Bělobradič Jiří1975NoTalent Znojmo---53----53
253Hlavica Libor1969SPEDOS--41-----41
254Nieboras Janusz1975JERZY MTB--53-----53
254Uhlíř Roman196941-------41
255Paták Michal1976Bike Team Sazovice--53-----53
255Nosek Martin1974SKP BRNO----41---41
256Provazník Jan1979Bohutín--------53
256Dr.Ritscher Tom1966AMATEUR--40-----40
257Havlík Pavel1983TEAM GOOFY---53----53
257Jurka Pavel1967VLK SENORADY----40---40
258Něnička Jakub1983Ivančice----53---53
258Novotný Marek1971Mikulov---40----40
259Naď Michal1976Team Goofy---52----52
259Ordáň Petr1965Cykloch team---39----39
260Adámek Martin1976Novatop Lapierre--52-----52
260Řihout Bohuslav1967Bobart Racing Team-39------39
261Povala Roman1978CK Continental Frenštát p.R.--52-----52
261Borek Petr1971VF Team----39---39
262Kubát Vlastimil1978Srub Hořovice--------52
262Sladovník Pavel1972SPEDOS--39-----39
263Hejkrlík Lukáš1982---52----52
263Bursa Frantisek1966--38-----38
264Kroupa Emil1982Kalas Racing Team----52---52
264Vévoda Libor1967RC-Blansko---38----38
265Lízner Martin1975Říčany-051--0--51
265Volánek Pavel1968LESNÍ HLUBOKÉ---37----37
266Kobzáň Robert1976MS Cyklogat Racing---51----51
266Pícha Josef197337-------37
267Příbrský Vladimír1977Zapabike--------51
267Jančík František1965Pells Prostějov---36----36
268Číhal Vavřinec1977Lucky Cow Motorcycles----51---51
268Ritscher Tom Nils1966Amateur36-------36
269Pavlenko Petr1980BIKE TEAM ZÁLEŠNÁ---51----51
269Samohejl Karel1967MERIDA SAM BIKE 35-------35
270Vobr Pavel1981Bike Team Vodňany051------51
270Panský Martin1973340------34
271Adamík Lukáš1982--51-----51
271Feith Marek1968Cycles Perfecta Ivančice---33----33
272Přenosil Jiří 1975St. Makolusky------50-50
272Šibral Jiří1972SK Kolis----33---33
273Pěnčík Pavel1981Cykloservis P.Pěnčík--50-----50
273Růžička Libor1970Drnholec---32----32
274Chalupa Jan1981Fabiánův Prostředník--------50
274Mayer Roman1971Kanoistický oddíl Jiskra Bechyně32-------32
275Kurka Radim1981MEDIC-ASSIST Opava--50-----50
275Kříž Petr1966black sheep----31---31
276Hönig Václav1982----50---50
276Březina Jan197031-------31
277Brablc Pavel1983---50----50
277Vojtěch Martin1973APER-LAHOFER---30----30
278Babka Jaroslav1983Gymnázium - Cyklo Míčka Sušice50-------50
278Svěchota Radim1974ROAS BIKE Team Netolice30-------30
279Fux Jakub1977--49-----49
279Jašek Pavel1968---29----29